Wczytuję dane...
Kod producenta: BB5581BE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
595,99 PLN
Opis produktu

Krzesełko dla niemowląt z wymiennymi nogami

Potrzebujesz chwili odpoczynku, aby nakarmić dziecko? Polecamy nasze niezwykle praktyczne krzesełko dla najmłodszych! Dzięki 5-punktowym pasom bezpieczeństwa, Twoja pociecha może stabilnie siedzieć w krzesełku i cieszyć się posiłkiem. Dwuwarstwowa tacka z trzema regulowanymi pozycjami nadaje się do wielu aktywności oraz może zostać odłączona w zależności od zapotrzebowania. Nogi wykonane są z solidnego drewna bukowego, dzięki czemu możesz mieć pewność, że podczas korzystania Twój maluszek się nie przewróci. Dzięki przemyślanej konstrukcji może ono pełnić funkcję bujanego fotela, lub krzesła do karmienia.

Wymiennie krzesełko 3 w 1: Nasze wielofunkcyjne krzesełko łączy możliwości karmienia, bujania oraz dostawiania do stołu. Wystarczy wybrać odpowiedni zestaw nóżek, aby dostosować je do potrzeb dziecka w miarę jego dorastania. Krzesełko przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 roku życia.

Bezpieczne: Nogi krzesełka wykonane są z naturalnego drewna bukowego, które charakteryzują się gładką powierzchnią i nie podlegają odkształcaniu. Dodatkowa deska podpierająca na stopy z antypoślizgowymi podkładkami zapewnia lepszą stabilność. Ponadto, 5-punktowy pas bezpieczeństwa chroni dziecko przed urazami.

Tacka z możliwością regulacji: Dzięki przyciskowi pod podpórką, w zależności od potrzeb związanych z karmieniem i zabawą, tackę można łatwo odczepić. Posiada ona możliwość regulacji w 3 poziomach, dopasowując się do dzieci w różnym wieku i o różnych rozmiarach. Dodatkowo tacka składa się z dwóch warstw, dzięki czemu Twoje dzieci mogą na jeść posiłki na jednej, a drugą używać do zabawy.

Wygoda: Miękka mata ze skóry PU z dodatkowymi dwoma pasami na ramię jest nie tylko oddychająca i przyjazna w dotyku, ale także oferuje uczucie ciepłego objęcia. Ponadto, ergonomiczna mata na podnóżku zapewnia wygładzenie progu, zwiększając tym samym komfort użytkowania.

Łatwy w składaniu i czyszczeniu: Tackę na jedzenie oraz matę można łatwo odłączyć, co ułatwia czyszczenie. Matę wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, a tackę w razie potrzeby można łatwo umyć w zlewie.


Dane szczegółowe:

Materiał: Buk + PP + PU

Wymiar wysokiego krzesełka: 70 x 70 x 105,5 cm (dł. x szer. x wys. 

Wymiar krzesełka w trybie niskim: 60 x 55 x 76,5 cm (dł. x szer. x wys. )

Wymiar krzesełka bujanego: 65 x 48,5 x 79,5 cm (dł. x szer. x wys. )

Szerokość tacki: 55 cm

Długość podnóżka: 38 cm

Szerokość siedzenia: 32 cm

Waga: 8,7 kg

Maksymalne obciążenie: 15 kg

Zalecany wiek: 6 miesięcy - 6 lat

Opakowanie z produktem zawiera

1 x Krzesło dla dziecka

1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski