Wczytuję dane...
Kod producenta: TM10002CL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
338,00 PLN
Opis produktu

Kolorowa trójkątna drabinka edukacyjna

Jeśli nie wiesz, co podarować dziecku na urodziny lub gwiazdkę, nasza drabinka to propozycja dla ciebie. Zabawa na niej uczy maluchy umiejętności wspinania się, wyrabia równowagę i siłę mięśni. Każda ścianka to inny stopień trudności: 3 szczebelki, 5 szczebelków i 6 szczebelków. Dzięki temu zabawka jest odpowiednia dla dzieci o różnym wzroście, w wieku od 3 do 7 lat. Wykonana jest z pełnego drewna sosnowego, które wytrzyma wiele lat użytkowania i będzie towarzyszyć twojemu maleństwu na kolejnych etapach rozwoju. Zastosowane lakiery są nietoksyczne, a gładka powierzchnia i zaokrąglone narożniki są bezpieczne dla dziecka. Trójkątny kształt drabinki zapewnia jej maksymalną stabilność, a jej nośność to aż 35 kg - twoja pociecha może bez obaw wspinać się na szczebelki. Nasz produkt sprawdzi się też w żłobku, przedszkolu i sali zabaw.

3 stopnie trudności: Każda ze ścianek drabinki to inny stopień trudności wspinaczki: 3 szczebelki, 5 szczebelków i 6 szczebelków. Dzięki temu zabawka jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. 

Najlepszy materiał: Drabinka wykonana jest z pełnego drewna sosnowego, gwarantującego trwałość i solidność. Wytrzyma wiele lat użytkowania i będzie towarzyszyć twojemu dziecku na kolejnych etapach rozwoju. Zastosowane lakiery są nietoksyczne, a zaokrąglone narożniki są bezpieczne dla delikatnej skóry malucha.

Stabilna konstrukcja: Trójkątny kształt drabinki zapewnia jej maksymalną stabilność. Jej nośność to aż 35 kg, więc twoja pociecha może bez obaw wspinać się na szczebelki i bawić na całego. 

Funkcja edukacyjna: Zabawa na drabince uczy umiejętności wspinania się, wyrabia równowagę i siłę mięśni. To również zachęta do samodzielnej eksploracji - maluch może łatwiej zajrzeć w wyższe miejsca lub zdjąć coś z półki. 

Łatwy montaż i czyszczenie: W zestawie znajdziesz wszystkie części i szczegółową instrukcję, dzięki czemu montaż drabinki nie sprawi ci problemu. Gładkie powierzchnie z łatwością wyczyścisz wilgotną szmatką. 

Dane szczegółowe:

Materiał: drewno sosnowe

Wymiary całkowite: 93 x 46 x 81 cm

Maksymalne obciążenie: 35 kg

Zalecany przedział wiekowy: 3 - 7 lat

Waga: 7 kg


Paczka z produktem zawiera:

1 x trójkątna drabina

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski