Wczytuję dane...
Kod producenta: OP3006GN
Producent: Costway

Kup cały komplet !

PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Kokon huśtawka podwieszana dla dzieci

Nie jest tajemnicą, że dzieci uwielbiają bujanie, kołysanie i huśtanie. Dlatego kokon huśtawka podwieszana to wspaniałe rozwiązanie, jeśli chcesz spełnić marzenia swojego dziecka i zapewnić mu w pokoju miejsce do zabawy, odpoczynku, a nawet i drzemki. Dziwisz się temu, że magiczna huśtawka może zawisnąć w pokoju? Dlaczego nie?! Podwieszana huśtawka pokojowa dla dzieci to wymarzony prezent dla najmłodszych. Naszą huśtawkę podwieszaną można zawiesić w dowolnym miejscu w domu, ale także i na zewnątrz. Jej oryginalny zielono-niebieski kolor jest uniwersalny. Kokon dla dzieci doskonale będzie się prezentować w dziecięcym pokoju i w salonie oraz na balkonie i w ogrodzie. W każdym z tych miejsc przyniesie dużo radości i zabawy.

Podwieszany kokon pokojowy marzeniem każdego dziecka

Huśtawka pokojowa dla dziecka została zaprojektowana tak, aby nie tylko stać się miejscem do zabawy, ale także pozytywnie wpływać na rozwój najmłodszych. Po pierwsze i najważniejsze, huśtawka kokon jest uspokajająca. Kołyszący ruch uwalnia endorfiny i poprawia nastrój Twojego dziecka. Po drugie falowanie huśtawki również uspokaja, odpręża i pomaga zwiększyć koncentrację oraz zintegrować zmysły. Ponadto spędzanie czasu w takim podwieszanym siedzisku dodatkowo zwiększa poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Huśtawki pokojowe są dobrym rozwiązaniem nie tylko dla maluchów, ale i dla starszych dzieci, które lubią usiąść i poczytać książkę, posłuchać muzyki lub po prostu zrelaksować się w ciszy.

Komfort i bezpieczeństwo w huśtawce pokojowej

Kokon do ogrodu lub do pokoju dziecka z nadmuchiwanym siedziskiem jest wygodny i funkcjonalny oraz obszyty przyjemną w dotyku bawełną. Wysoka jakość użytych materiałów oraz specjalny hak, który służy do zawieszenia huśtawki, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo całej konstrukcji. Należy pamiętać, żeby huśtawka została zawieszona na wysokości minimum dwóch metrów. Taka podwieszana huśtawka pokojowa dla dzieci może służyć przez lata. Jej maksymalne obciążenie to aż 80 kilogramów!

Huśtawka podwieszana marzeniem każdego dziecka

Magiczna huśtawka w pokoju? Dlaczego nie. Huśtawka podwieszana dla dzieci to wymarzony prezent dla najmłodszych. Naszą huśtawkę podwieszaną można zawiesić w dowolnym miejscu w domu lub na zewnątrz. Jej oryginalna zielono-niebieska kolorystyka jest bardzo uniwersalna. Doskonale będzie się prezentować w dziecięcym pokoju i w salonie oraz na balkonie i w ogrodzie. W każdym z tych miejsc przyniesie dużo radości i zabawy.

Komfort i bezpieczeństwo

Huśtawka kokon do pokoju dziecka jest bardzo wygodna i bezpieczna. Posiada miękkie siedzisko obszyte bardzo przyjemną w dotyku bawełną. Wysoka jakość użytych materiałów oraz specjalny hak służący do zawieszenia huśtawki, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo całej konstrukcji. Ważne tylko, żeby huśtawka została zawieszona na wysokości minimum 2 m. Taka podwieszana huśtawka pokojowa może służyć nam przez lata. Jej maksymalne obciążenie to aż 80 kilogramów! Oferowana przez nas huśtawka kokon dla dzieci jest również bezproblemowa, jeżeli chodzi o utrzymanie czystości. Nadmuchiwaną poduszkę z siedziska można wyciągnąć, a naturalne materiały po prostu wyprać.


Dane szczegółowe

Wiek: od 3 lat

Maksymalne obciążenie: 80 kg

Minimalna wysokość instalacji: 200 cm

Materiał: 100% bawełna

Kolor: zielono-niebieski


Wymiary

Wysokość: 160 cm

Szerokość: 70 cm

Waga: 1.5 kg

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski