Wczytuję dane...
Kod producenta: PS6502
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
136,00 PLN
Opis produktu

Poidło dla ptaków do ogrodu

Poidełka ogrodowe zapraszają do przydomowej zieleni naszych skrzydlatych przyjaciół, którzy swoim świergotem i trelami czy nawet samą obecnością za oknem wywołują uśmiech na twarzy. Choć z natury ten element wyposażenia ma głównie wymiar funkcjonalny, potrafi też wprowadzić wiele uroku do zielonej przestrzeni. Czasem jeden taki akcent wystarczy, aby ogród zyskał całkowicie nowe oblicze i jeszcze intensywniej zachwycał swoim urokiem.

Ogrodowe poidełko dla ptaków najlepiej ustawić w zacienionym miejscu na uboczu ogrodu. Dzięki temu ptasi goście poczują się bardziej komfortowo, a woda nie będzie nadmiernie parować. Jednocześnie pamiętaj, żeby zapewnić zwierzętom swobodny dostęp do naczynia.

Dlaczego warto mieć poidełko ogrodowe dla ptaków?

Klimat w Polsce robi się coraz suchszy. Skwar daje się we znaki nie tylko ludziom. W trakcie letnich miesięcy zwierzęta żyjące na wolności muszą czasem sporo się natrudzić, żeby znaleźć wodę zdatną do picia. W grupie spragnionych stworzeń są też ptaki. Warto im pomóc, kiedy tylko istnieje taka możliwość. Napełnione poidełka dla ptaków ogrodowe mogą okazać się bezcennym gestem.

Trzeba zaznaczyć, że wbrew pozorom nie jest to jednostronne wsparcie. Ptaki mogą odwdzięczyć się za pomoc w bardzo praktyczny i namacalny sposób. W końcu żywią się one owadami, pośród których występują szkodniki żerujące na roślinach z Twojego ogrodu. Poza tym ptaki oczywiście też uświetniają przestrzeń ogrodową poprzez samą swoją obecność. Ich towarzystwo od razu wprowadzi do Twojej codzienności więcej przyjemnych dźwięków i kolorów.

Poidełko ogrodowe dla ptaków i co jeszcze?

Podczas sezonu wiosenno-letniego zwierzęta najbardziej potrzebują wody pitnej, aby ugasić pragnienie i przy okazji też nieco się ochłodzić. Poza tym można zdecydować się też na karmniki ogrodowe, w których znajdą się, np. nasiona. Dzięki temu Twoi goście będą mogli też zaspokoić głód.

Wszystkie opisywane rozwiązania sprawią, że w Twoim ogrodzie bez wątpienia będzie pojawiać się więcej ptaków. To też nie lada gratka dla dzieci, zwłaszcza tych dorastających w mieście. Na ogół mają one ograniczony kontakt ze zwierzętami, a w ten sposób zyskują okazję do obcowania z dziką przyrodą.

Cechy

Klasyczny design - dzięki klasycznemu, antycznemu stylowi, poidło świetnie sprawdzi się w ogrodzie, na patio, czy na balkonie. Ponadczasowa forma doskonale pasuje do każdego motywu dekoracyjnego

Stabilna konstrukcja - podstawa poidła może zostać wypełniona piaskiem lub wodą, tak by uzyskać odpowiednią stabilność. Do zestawu zostały również dołączone 3 kołki, umożliwiające przytwierdzenie poidła do podłoża

Wysokiej jakości materiały - poidło zostało wykonane z najwyższej jakości tworzywa PP oraz żywicy, dzięki czemu gwarantuje niezrównaną wytrzymałość i trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne

Łatwość montażu - poidło jest bardzo proste w montażu. Wszystkie elementy potrzebne do instalacji zostały dołączone do zestawu

Dane szczegółowe

Pojemność: 3 L

Materiały: tworzywo PP, żywica

Kolor: zielonoszary

Montaż: wymagany

Wymiary

Szerokość: 51 cm

Głębokość: 51 cm

Wysokość: 72 cm

Waga: 2 kg

W zestawie

Poidło dla ptaków

3 kołki

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski