Wczytuję dane...
Kod producenta: BE10001BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
207,00 PLN
Opis produktu

Huśtawka skoczek zawieszana

Nasza huśtawka do podskoków jest świetną zabawą dla dzieci które rozwijają swoje umiejętności poruszania się. Można ją zabrać wszędzie, ponieważ jest lekka i kompaktowa. Dzięki niej dziecko będzie miało możliwość ćwiczenia chodzenia i wzmacniania nóżek w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo mocna konstrukcja i solidne sprężyny wytrzymują ciężar do 12 kg. Hak do mocowania na drzwiach jest antypoślizgowy i gwarantuje bezpieczne użytkowanie bez możliwości wypięcia. Nasza huśtawka-skakanka służy zarówno zabawie, jak i rozwojowi, jest przy tym bezpieczna dla pleców dziecka jak i innych części ciała. Ta huśtawka jest zwykle zawieszana na belkach o szerokości do 18 cm włącznie.

Łączy zabawę i naukę: Huśtawka skoczek jest zarówno zabawą, jak i edukacyjnym przyrządem wspierającym rozwój. Pomaga dzieciom rozwijać różne umiejętności w trakcie zabawy. Rodzice dzięki bezpiecznej zabawie zyskają też trochę czasu dla siebie. Dzieci mogą ćwiczyć skakanie i chodzenie bez ryzyka upadku i zrobienia sobie krzywdy.

Bezpieczna konstrukcja i ochrona pleców: Nasza huśtawka-skakanka jest stworzona z myślą o bezpieczeństwie dzieci, chroniąc ich plecy i talię. Mechanizm mocowania do drzwi zapobiega zsuwaniu się podczas użytkowania i zapewnia bezpieczeństwo dziecka. Część siedząca wykonana jest z trwałego i wygodnego tworzywa TC.

Regulowana długość i duży udźwig: Elastyczne paski mogą być regulowane stosownie do wysokości drzwi. Ponadto solidne sprężyny i mocna konstrukcja utrzymują ciężar do 12 kg.

Lekka i łatwa do przechowywania: Huśtawka zawieszana na drzwi waży 1,3 kg i jest wystarczająco lekka, aby przenieść ją w dowolne miejsce. Niezależnie od tego, czy używasz jej w domu, czy na zewnątrz, jest łatwa w transporcie. Dodatkowo kompaktowy rozmiar sprawia, że łatwo ją schować w szufladzie.

Łatwy w montażu i czyszczeniu: Nasza huśtawka jest łatwa w montażu i użytkowaniu. Wystarczy przyczepić szelki do haczyka i dziecko może zacząć skakać lub chodzić. Siedzisko jest łatwe do czyszczenia i suszenia.

 

Dane szczegółowe:

Wymiary produktu: 50 x 50 x 208 cm

Materiał: żelazo, TC

Obciążenie maksymalne: 12 kg

Waga: 1,3 kg

Zalecany wiek: 6-12 miesięcy

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski