Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37080BK
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
349,00 PLN
Opis produktu

Hulajnoga miejska

Hulajnoga przeznaczona jest dla dzieci powyżej 8 roku życia, nastolatków oraz dorosłych. Dzięki kierownicy z regulowaną wysokością, można ją dostosować do indywidualnego wzrostu. Amortyzatory redukują wstrząsy wynikające z jazdy po nierównym terenie, zapewniając komfortową jazdę. Koła z materiału PU o średnicy 20 cm przystosowane są do każdego rodzaju terenu. Szeroki podest z antypoślizgową powierzchnią gwarantuje bezpieczeństwo oraz stabilność. Tylny błotnik służy jako hamulec, a podpórka utrzymuje hulajnogę w pozycji pionowej gdy sprzęt nie jest używany. Ponadto dzięki składanej konstrukcji jest łatwa w przechowywaniu oraz transporcie.

Składana oraz przenośna konstrukcja: Gdy hulajnoga nie jest używana można ją łatwo i szybko złożyć. Dodatkowo w zestawie znajduje się pasek, który umożliwia przenoszenie jej na plecach.

Regulowana wysokość: Kierownica może być regulowana w 3 wysokościach (88.5 cm / 96 cm / 104 ), aby dopasować się do osób o różnym wzroście.

Wysokiej jakości koła z amortyzatorami: Dzięki amortyzatorom oraz kółkom o średnicy 20 cm, jazda jest prosta i przyjemna. Koła z materiału PU zapewniają dobrą przyczepność, elastyczność i odporność na zużycie, oraz nadają się do jazdy na różnego rodzaju nawierzchni.

Kontrola jazdy: Szeroki podest z antypoślizgową powierzchnią gwarantuje przyczepność stopy oraz bezpieczeństwo jazdy. Gumowe rączki zapewniają mocny i pewny uchwyt oraz dobrą sterowność podczas jazdy. Hulajnogę zatrzymuje się poprzez delikatne naciśnięcie błotnika, a składana podpórka utrzymuje ją w pozycji pionowej.

Trwała aluminiowa konstrukcja: Drożek oraz podest, wykonane zostały z aluminium, dzięki czemu nie podlegają rdzewieniu oraz oferują trwałość i wytrzymałość, będąc w stanie utrzymać aż do 100 kg. Dzięki dołączonej szczegółowej instrukcji oraz kluczom, montaż jest szybki i sprawny.

Dane szczegółowe

Wiek: od 8 lat

Maksymalne obciążenie: 100 kg

Materiały: aluminium, PU, kauczuk

Kolor: czarny (patrz zdjęcie)

Montaż: wymagany

Waga: 5.2 kg

Średnica koła: 200 mm

Wymiary po rozłożeniu

Długość: 98 cm
Szerokość: 44 cm
Wysokość: 88.5 cm / 96 cm / 104 cm

Wymiary po złożeniu

Długość: 85 cm
Wysokość: 30 cm

Opakowanie zawiera:

1 x hulajnoga

1 x pasek

3 x klucze płaskie

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski