Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37521HS
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
296,00 PLN
Opis produktu

Gra Cztery w rzędzie wersja XXL dla dzieci i dorosłych

Gra Cztery w rzędzie w wersji XXL to doskonały sposób na pozbycie się nudy. Sprawdzi się w domu i na świeżym powietrzu, zapewniając rozrywkę dzieciom i dorosłym. To zabawa dla całej rodziny - naucz się przewidywać kolejne ruchy i pokonaj przeciwnika dzięki przemyślanej strategii. Gra trenuje strategiczne i logiczne myślenie, a także umiejętność skupiania uwagi. Ale Cztery w rzędzie to nie wszystko! Nasz produkt pozwala bawić się w dwie dodatkowe gry: rzuty piłką do celu i rzuty obręczami. Zastosowane materiały są nietoksyczne i trwałe. Zabawka jest niezwykle lekka, a montaż zajmuje dosłownie chwilę. Jeśli szukasz idealnego prezentu, który ucieszy twoje dziecko i da ci okazję do spędzenia z nim czasu, nasz produkt będzie świetnym wyborem! 

Zabawa dla każdego: Nasza gra przyniesie radość nie tylko maluchom, ale także rodzicom - to dobra okazja do spędzenia czasu z dzieckiem. Zasady gry są bardzo proste i łatwe do zapamiętania także przez młodszych graczy.

Jedna zabawka, potrójna radość: Połączenie gier Cztery w rzędzie, rzutów piłką do celu i rzutów obręczami to potrójna zabawa, która zajmie dzieci na długie godziny. Jeden zestaw zapewni rozrywkę kilku osobom, a każde dziecko będzie mogło wybrać swoją ulubioną grę. 

Najlepsze materiały: Zastosowane materiały są trwałe i bezpieczne dla dzieci, jak również odporne na działanie warunków pogodowych, dzięki czemu produkt nadaje się do użytku na dworze. 

Zabawa i nauka: Partię wygrywa gracz, który jako pierwszy ułoży w rzędzie 4 pierścienie tego samego koloru. Ukończenie zadania wymaga przewidywania strategii przeciwnika i planowania własnej. To doskonały trening logicznego myślenia i skupienia uwagi - umiejętności niezbędnych do prawidłowego rozwoju.

Łatwy montaż: Elementy spinane na klik błyskawicznie złożysz w całość dzięki szczegółowej instrukcji. Demontaż jest równie łatwy - wystarczy rozpiąć grę, by wygodnie ją przechować. 

Dane szczegółowe:

Materiał: PP + PE

Wymiary produktu: 84 x 33 x 79 cm

Średnica celu do wrzutów piłki: 12 cm

Średnica piłki: 9 cm

Waga: 4,7 kg

Paczka zawiera:  

1 X Gra Cztery w rzędzie

21 X czarny pierścień do gry

21 X biały pierścień do gry

1 X Piłka

1 X Czerwona obręcz

1 X Żółta obręcz

1 X Niebieska obręcz

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski