Wczytuję dane...
Kod producenta: HW67380DE-GR
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Elektrycznie regulowany stelaż do biurka

Czy po dłuższym siedzeniu bolą Cię plecy? 

Dlaczego nie wypróbować elektrycznego stelaża do biurka stojącego? Naciskając przyciski sterujące, można szybko dostosować wysokość i zapisać 3 pozycje w celu wygodnego użytkowania. Żelazna konstrukcja i zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewniają długotrwałe użytkowanie. Skuteczny mechanizm antykolizyjny zapobiega uderzeniom i zadrapaniom. Ponadto rama jest przystosowana do stołów o różnych rozmiarach.

Wydajny system podnoszenia z dwoma silnikami: Dzięki dwóm silnikom o dużej mocy rama biurka może być podnoszona płynnie i cicho (poniżej 50dB), bez wibracji i wstrząsów, z prędkością 2,5cm na sekundę. Ten typ ramy jest lepszej jakości niż rama jednosilnikowa. Będzie przyjemny w użyciu, zarówno w domu, jak i w biurze.

Regulowana wysokość i szerokość: Stanowisko robocze można wydłużyć w zakresie od 109 cm do 151 cm. Dzięki temu można je dopasować do blatów o różnych rozmiarach, aby idealnie spełniała Twoje potrzeby. Można ją dostosować do żądanej wysokości w zakresie od 70 cm do 120 cm. Ponadto zintegrowany system antykolizyjny chroni stół przed uderzeniami i zarysowaniami, gdy kolumna podnosząca podnosi się lub opuszcza.

Inteligentne sterowanie pamięcią: Ten elektryczny stelaż do biurka stojącego jest wyposażony w inteligentne sterowanie za pomocą przycisku, które oferuje 3 tryby pamięci, sterowanie ruchem góra/dół oraz wyświetlacz LED pokazujący aktualny stan. Jednostkę długości można zmieniać w zależności od preferencji i potrzeb użytkownika.

Wytrzymała konstrukcja i staranne wykonanie: Rama jest starannie wykonana z najwyższej jakości stali powlekanej, która może utrzymać ciężar do 80 kg. Rama jest niezawodna i stabilna: posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, a podkładki pod stopy są regulowane.

Szybki montaż i praktyczne akcesoria: Dostarczany wraz ze szczegółową instrukcją, ten stelaż biurka stojącego jest łatwy w montażu. W zestawie znajduje się przelotka na kabel i haczyk. Dzięki temu można wygodnie zorganizować kable i powiesić słuchawki, aby zachować porządek w miejscu pracy.

Właściwości:

  • Mechanizm podnoszenia z dwoma silnikami zapewnia płynną i cichą pracę.
  • Regulowana wysokość pozwala na znalezienie idealnej pozycji.
  • 3 ustawienia wysokości można zapisać w celu wygodnej regulacji.
  • Regulowana szerokość, dla różnych rozmiarów blatu stołu
  • Mechanizm anty-zderzeniowy chroni biurko przed uderzeniami i zadrapaniami.
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewnia bezpieczne użytkowanie.
  • Żelazna rama może utrzymać ciężar do 80 kg.

Dane szczegółowe

Materiał: żelazo

Wymiary: 109-151 x 58,5 x 70-120 cm

Waga: 20 kg

Napięcie: 110-240 V

Parametry wejściowe zasilacza: AC100-240V, 50/60Hz, 2.0A

Moc wyjściowa zasilacza: 29,0 V DC, 2,0 A, 58,0 W

Nominalne wejście silnika kolumny: DC24V, 5A

Wejście/wyjście sterowania: DC29/29V

Prąd pełnego obciążenia: 5A

Udźwig: 80 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski