Wczytuję dane...
Kod producenta: TY327798DE-RE
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1214,99 PLN
Opis produktu

Elektryczny quad ATV dla dzieci z światłami LED

Nasz elektryczny quad spodoba się dzieciom od pierwszego spojrzenia! Modny design przyciąga uwagę zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Sama jazda jest bardzo prosta i intuicyjna, nawet dla dzieci. Prędkość i kierunek można regulować za pomocą przełącznika oraz kierownicy, co zapewnia świetną zabawę. Podczas jazdy można również odtwarzać muzykę lub audiobooki. Zewnętrzne urządzenia można połączyć z samochodem poprzez interfejs USB lub Bluetooth. Ponadto jasne reflektory oświetlają otoczenie po zmroku. Technologia łagodnego startu oraz hamowania zwiększa komfort i bezpieczeństwo zabawy. Wysokiej jakości, antypoślizgowe opony pozwalają na jazdę po drewnie, cemencie lub piasku

Technologia powolnego startu: Nasz elektryczny quad wyposażony został w technologię powolnego startu, która redukuje przyspieszenie oraz hamowanie, zwiększając komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Regulowana prędkość i kierunek jazdy: Samochód jest łatwy w obsłudze, wystarczy go włączyć, wybrać prędkość i kierunek, a następnie wcisnąć pedał gazu. Klakson i przyciski z efektami dźwiękowymi na kierownicy zapewniają realistyczne wrażenia z jazdy.

Wesoła muzyka: Po pełnym naładowaniu nasz elektryczny quad może być używany przez długi czas. Ekran wyświetla poziom naładowania baterii. Muzyka i możliwość odtwarzania plików audio sprawią, że jazda jest bardzo atrakcyjna. Port USB i funkcja Bluetooth umożliwiają podłączenie różnych urządzeń zewnętrznych.

Wysokiej jakości koła do jazdy po każdej nawierzchni: Odporne na zużycie koła sprawiają, że samochód może być używany do jazdy po różnej nawierzchni. Pojazd przystosowany jest do jazdy na otwartym powietrzu. 4 koła o dużej średnicy zapewniają doskonałą stabilność.

Idealna zabawka dla dzieci: Nasz zasilany akumulatorowo quad jest znakomitym pomysłem na prezent świąteczny lub urodzinowy. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewni najlepsze doświadczenia z użytkowania.


Dane szczegółowe:

Kolor: czerwony

Materiał: PP, żelazo

Wymiary całkowite: 104 x 67 x 74 cm

Maksymalny udźwig: 35 kg

Prędkość: 2,8-5 km/h

Akumulator: 12 V 7 Ah

Ładowarka: 12 V

Czas ładowania: 8-12 godzin

Czas aktywności: 1-2 godziny

Zalecany wiek: 3-7 lat

Waga: 16,5 kg

Paczka z produktem zawiera:

1 x elektryczny quad ATV dla dzieci

1 x zasilacz

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski