Wczytuję dane...
Kod producenta: TY327690DE-GN
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Elektryczny Jeep dla dzieci z pilotem

Nasz samochód elektryczny 12 V tworzy piękne wspomnienia z dzieciństwa pełne radości i zabawy. Ten jeżdżący Jeep może być prowadzony ręcznie lub sterowany za pomocą pilota. Wykorzystuje silnik zasilany baterią 12 V, który oferuje dzieciom autentyczne wrażenia z jazdy. Funkcja powolnego startu i sprężynowy system zawieszenia pozwalają uniknąć niebezpieczeństw związanych z nagłą zmianą prędkości. Składane podwójne drzwi i pasy bezpieczeństwa rozwijają u dzieci świadomość bezpieczeństwa. Przegródka z tyłu jest wygodna do przewożenia zabawek i przekąsek. Samochód ma również realistyczny design, który dzieci pokochają dzięki modnemu wyglądowi, odtwarzaczowi MP3 i jasnym reflektorom.

Tryb ręczny lub zdalny: elektryczny Jeep działa ręcznie za pomocą pedału elektrycznego i kierownicy, a rodzice mogą go kontrolować za pomocą pilota 2,4 GHz, aby uniknąć wypadków spowodowanych niewłaściwą obsługą przez dzieci.

Mocny silnik i długotrwała bateria: z mocnym silnikiem, przynosi wiele szczęścia dzieciom. Dodatkowo w zestawie znajdują się 2 akumulatorki 6 V 4 AH oraz ładowarka. Po pełnym naładowaniu dzieci mogą bawić się przez wiele godzin.

Bezpieczny w użytkowaniu: wygodny fotelik z pasami bezpieczeństwa zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i wyrabia nawyk zapinania pasów podczas jazdy. Sprężynowy system zawieszenia i konstrukcja z wolnym biegiem zapewniają płynną i komfortową jazdę zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Różne funkcje zapewniające mnóstwo zabawy: wbudowane światła LED, odtwarzacz MP3, realistyczny klakson i lusterka boczne zapewniają realistyczne wrażenia z jazdy. Dodatkowo dzieci mogą wybrać jazdę do przodu, do tyłu i dostosować prędkość za pomocą przycisków do swoich potrzeb.

Przyjazna dla użytkownika konstrukcja: podwójne drzwi z blokadą są wygodne dla wsiadania i wysiadania dzieci, a także zapewniają bezpieczeństwo. Przestronne fotele oferują dużo miejsca dla dzieci. W tylnej części samochodu znajduje się duży schowek, który można wykorzystać do przechowywania zabawek.

  • Za pomocą pilota 2,4 GHz dostępne są 2 tryby sterowania
  • Mocny silnik zapewniający fantastyczne wrażenia z jazdy
  • Bateria, która wytrzymuje wiele godzin, zapewniając dłuższą zabawę
  • Sprężynowy system zawieszenia i konstrukcja z wolnym startem dla większego komfortu i bezpieczeństwa
  • Pasy bezpieczeństwa i składane drzwi dla zwiększenia świadomości bezpieczeństwa dzieci
  • Światła LED, klakson, odtwarzacz MP3 dla dzieci do jazdy z dużą ilością zabawy
  • Komora na dole do przechowywania kilku przedmiotów

Dane szczegółowe:

Kolor: zielony

Materiał: PE, PP, żelazo

Wymiary: 109 x 61 x 63,5 cm

Waga: 15 kg

Udźwig: 30 kg

Prędkość: 2,5-5 km/h

Bateria: 6 V 4 AH

Silnik: 12 V

Czas ładowania: 8 - 12 godzin

Zalecany wiek: 3 - 6 lat

Opakowanie z produktem zawiera: 

1 x samochód do jazdy dla dzieci

1 x pilot zdalnego sterowania

1 x ładowarka

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski