Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10384WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
518,00 PLN
Opis produktu

Drewniany stolik boczny

Nasz elegancki stolik boczny to ozdoba przedpokoju, sypialni lub salonu dzięki której ułatwisz sobie wiele sytuacji. Na wąskim blacie można położyć aż 55 kg, a dzięki regulacji nóżek całość stoi stabilnie. Elementy drewniane zostały wykonane z grubej płyty MDF pokrytej sztucznym marmurem co w połączeniu ze złotą farbą sprawia, że stolik wygląda luksusowo. Dodatkowo otwarta powierzchnia blatu, 2 półeczki, głęboka szuflada i dolna półka oferują dużą pojemność na najróżniejsze przedmioty. Nasz stolik może być używany jako stolik wejściowy, stolik do sofy, stolik bufetowy itp.

Metalowa rama i panele MDF: Wspierany przez metalową ramę malowaną proszkowo w złoty kolor, stolik boczny jest odporny na rdzę i utrzymuje do 55 kg. Dodatkowo jego powierzchnie płaskie są wykonane z trwałych płyt MDF.

Niezależne obszary: Dzięki przestronnym powierzchniom blatu i półki możesz umieścić na stole wiele różnorodnych przedmiotów takich jak dekoracje,przydatne pod ręką drobiazgi, książki, kwiaty itp. W 2 otwartych półkach można przechowywać drobne przedmioty poza widokiem, a głęboka szuflada jest idealna na kosztowności. Wreszcie, otwarta półka pomaga posortować książki.

Elegancki wygląd: Ten stylowy stolik ścienny z szufladą ma marmurowe panele ze złotą metalową ramą. Pomimo tego, że stół jest kompaktowy, przyciąga uwagę i jest prawdziwą ozdobą w pomieszczeniu. Dodatkowo każdy narożnik jest zaokrąglony, co dodaje elegancji i zarazem zapobiega zadrapaniom.

Wielofunkcyjny: Konsola jest idealnym połączeniem użyteczności i walorów dekoracyjnych. Szereg zastosowań pozwala umieścić go w różnych pomieszczeniach. Sprawdzi się przy wejściu jako pomoc przy szykowaniu się do wyjścia lub powrocie z zakupów, w salonie do eksponowania ozdób i prezentowania swoich książek, oraz w wielu innych miejscach.

Łatwy w montażu i czyszczeniu: Postępując zgodnie ze szczegółową instrukcją zmontujesz stół w prosty i szybki sposób. Dzięki gładkiej, płaskiej powierzchni łatwo można ją wyczyścić wilgotną szmatką.


Dane szczegółowe:

Kolory: biały, czarny i złoty

Materiał: lite drewno, MDF, metal

Wymiary całkowite: 90 x 33 x 79,5 cm

Głębokość szuflady: 29 cm

Obciążenie powierzchniowe: 20 kg

Udźwig każdej komory: 5 kg

Obciążenie szuflady: 5 kg

Udźwig półki: 20 kg

Ładowność całkowita: 55 kg

Waga: 18 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski