Wczytuję dane...
Kod producenta: TY327950YW
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
269,00 PLN
Opis produktu

Edukacyjna tablica kredowa suchościeralna 3w1

Tablica 3 w 1: Nasza sztaluga wyposażona została w tablicę czarną oraz białą, a także i rolkę papieru. Na tablicy czarnej, kredowa, dzieci mogą pisać kredą. Tablica biała nadaje się do wieszania magnesów, a papier daje więcej miejsca na tworzenie różnych rysunków.

Regulowana wysokość i stabilna konstrukcja: Regulowany stojak umożliwia pięciostopniową regulację wysokości sztalugi w zakresie od 79 cm do 104 cm, co pozwala na dostosowanie jej do dzieci o różnym wzroście. Ponadto trójkątna konstrukcja gwarantuje najlepszą stabilność i wytrzymałość.

Liczne akcesoria: Nasza sztaluga wyposażona jest w 3 kolorowe kubeczki na farbę, rolkę papieru, 2 żelazne spinacze, 2 kredy, 3 pisaki do tablicy (czerwony, czarny i niebieski) oraz zmazywacz. Dzieci mogą korzystać z tych akcesoriów w zależności od zapotrzebowania.

Prosty montaż i przechowywanie: Dzięki dołączonej do zestawu szczegółowej instrukcji montaż jest prosty i szybki. Ponadto dzięki swojej praktycznej konstrukcji sztalugę można łatwo złożyć i przechowywać w sposób oszczędzający miejsce w pomieszczeniu.

Doskonały prezent dla dzieci: Rodzice mogą być ze swoimi dziećmi i towarzyszyć im podczas pisania i rysowania. Zestaw wspiera rozwój zdolności motorycznych oraz kreatywności.

Dane szczegółowe:

Kolor: żółty

Materiał: Sosna Monterey, MDF

Rozmiar tablicy: 46 x 42 cm

Rozmiar deski: 39 x 35 cm

Całkowity rozmiar: 50,5 x 53,5 x 79-104 cm

Regulowana wysokość między poziomami: 6,5 cm

Waga: 3,5 kg

Paczka z produktem zawiera:

1 x sztaluga dla dzieci

1 x zmazywacz

2 x kredy

2 x żelazne klipsy

3 x flamastry

3 x kubki na farbę

1 x rolka papieru 5 m

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski