Wczytuję dane...
Kod producenta: TY580169BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
170,00 PLN
Opis produktu

Edukacyjna tablica magnetyczna suchościeralna dla dzieci

Nasza tablica to idealny prezent dla dzieci! Jest dwustronna: jedna strona to tablica kredowa, a druga to tablica biała. Przyjazne dla środowiska tworzywo PP i stabilna trójkątna konstrukcja sprawiają, że jest ona bezpieczna dla dzieci. Tacka jest pojemna i można na niej przechowywać min. kredę, markery, gumki, magnesiki. Ponadto tablica jest łatwa w transporcie. Ładne kolory przyciągną uwagę dzieci i pobudzą ich wyobraźnię do tworzenia nowych prac.

Dwustronna tablica: Na jednej stronie można rysować kredą, a na drugiej używać różnokolorowych markerów. Na tej wielofunkcyjnej tablicy maluchy rozwijają swoją koordynację ręki i oka, co może zaowocować nową pasją do rysunku i wspólnych zabaw.

Bezpieczny materiał i stabilna konstrukcja: Wykonana z wysokiej jakości tworzywa PP, tablica jest przyjazna dla środowiska i bezpieczna dla dzieci. Zaokrąglone rogi chronią dzieci przed zadrapaniami. Ponadto trójkątna podstawa gwarantuje maksymalną stabilność.

Przenośna konstrukcja i dużo miejsca: Dzięki uchwytowi można zabrać tablicę wszędzie i kontynuować tworzenie małych dzieł sztuki. Nie ma problemu, aby razem z tablicą przechowywać pojemniki, kredę, markery, gumki i inne akcesoria.

Doskonały prezent dla dzieci: Tablica edukacyjna to idealny prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia. Rozwija zainteresowanie dzieci do malowania, zwiększa ich zdolności motoryczne, pomaga im wyrażać uczucia na różne sposoby oraz stymuluje ich wyobraźnię i kreatywność.

Mnóstwo akcesoriów i łatwy montaż: Zestaw zawiera 1 pojemnik, 5 markerów, 12 kolorowych kred, 1 gąbkę do zmazywania i 12 magnesów. Tacka na kredę jest wygodna do rozdrabniania kredy i trzymania jej pod ręką. Łącząc nogi z tacką, możliwy jest szybki montaż tablicy.

Dane szczegółowe:

Kolor: żółty

Materiał: Tworzywo PP

Wymiary: 61 x 36,5 x 85 cm

Rozmiar tablicy: 50 x 37,5 cm

Waga: 2,9 kg

Paczka z produktem zawiera:

  • 1 x tablica dla dzieci
  • 1 x pojemnik
  • 5 x markery
  • 12 x kreda
  • 1 x tacka na kredę
  • 1 x gumka
  • 12 x kulki magnetyczne
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski