Wczytuję dane...
Kod producenta: HY10033BL
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Dziecięcy podest ze stopniem

Wyposażony w 4 poręcze, podest zapewnia bezpieczeństwo i stabilność Twojemu dziecku. W zależności od potrzeb, możesz w łatwy sposób demontować i montować siatki zabezpieczające. Przemyślana konstrukcja nóg zapewnia Twojemu maluchowi stabilność a zaokrąglone rogi i krawędzie – bezpieczeństwo. Regulowana wysokość sprawia, że stołek „rośnie” wraz z dzieckiem. Dzięki naszemu podestowi Twój maluch może cieszyć się wykonywaniem obowiązków razem z Tobą, co będzie miało pozytywny wpływ na wasze relacje. Boczna tablica pozwala dziecku na swobodne rysowanie po niej. Podest jest prosty w przechowywaniu. Kiedy nie będzie już potrzebny, możesz go złożyć i zaoszczędzić przestrzeń.

Bezpieczeństwo Twojego malucha: Podest jest wyposażony w 4 poręcze i 2 siatki bezpieczeństwa. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości, przyjaznej dzieciom płyty MDF. Przemyślana konstrukcja skutecznie zapobiega chybotaniu się produktu. Dzięki wzmocnionej ramie, maksymalne obciążenie podestu wynosi aż 60 kg.

2-poziomowa regulacja wysokości: W zależności od wzrostu Twojego malucha, możesz dostosować podest do dwóch różnych wysokości: 39 cm i 47 cm. Uwaga: produkt powinien być używany tylko wtedy, gdy biodra dziecka znajdują się poniżej górnej szyny. Dolna tablica ma wymiary 40 x 39 cm, co gwarantuje dziecku naprawdę dużo miejsca do twórczej zabawy.

Łatwe rozkładanie i składanie: Gdy podest nie jest używany, można go szybko złożyć do kompaktowego rozmiaru, który wynosi zaledwie 53 x 18 x 94 cm (szer. x głęb. x wys.). Dzięki temu złożony produkt można przechowywać w dowolnym miejscu, aby zaoszczędzić wolną przestrzeń. Podest wyposażony jest w funkcjonalną blokadę, która pozwala na zabezpieczenie podestu przed złożeniem. Dodatkowo podest może zostać wykorzystany w formie tablicy kredowej, by zapewnić Twojemu dziecku jak najwięcej zabawy.

Zaangażuj dzieci w prace domowe: Podest pozwoli dziecku sięgnąć do wysokości lady, oferując dużą wygodę dla rodzica i dziecka. Korzystając z podestu, dziecko może być zaangażowane w prace domowe, takie jak gotowanie posiłków, mycie naczyń czy wspólne dekorowanie ciasteczek. Jest to również przydatne narzędzie do uczenia dzieci samodzielnego mycia rączek, czy ząbków.

Prosty montaż: Ten produkt jest dostarczany w niemalże gotowej do użycia formie. Wystarczy przymocować nóżki i… gotowe! Powierzchnia podestu jest gładka i wodoodporna, więc w razie małych, lub większych wypadków, zabrudzenia można w prosty sposób wyczyścić wilgotną ścierką.Dane szczegółowe:

Dane szczegółowe

Kolor: niebieski

Materiał: MDF

Wymiary całkowite: 53 x 50 x 94 cm

Wymiary po złożeniu: 53 x 18 x 94 cm

Udźwig: 60 kg

Zalecany wiek: 18+ miesięcy

Waga: 14 kg

Pakiet zawiera

1 x podest dla dzieci

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski