Wczytuję dane...
Kod producenta: TY328040PI
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
249,00 PLN
Opis produktu

Dziecięcy namiot do zabaw z torbą transportową

Szukasz wymarzonego prezentu dla swoich dzieci? Nasz namiot do zabawy będzie idealnym wyborem. Może zostać rozstawiony na łóżku lub dywanie. Stworzy prywatną i przytulną przestrzeń do zabawy dla najmłodszych. Miękka i delikatna tkanina jest przyjemna w dotyku, a wytrzymałe kijki stelaża wykonane z włókna szklanego wzmacniają ogólną stabilność namiotu. Siatkowe okna na górze zapewniają dobrą wentylację w jego wnętrzu i wpuszczają więcej światła. Całość idealnie nadaje się do różnych aktywności, w tym zabawy, czytania i spania. We wnętrzu znajdują się kieszenie, w których można przechowywać książki i zabawki. - wspiera to rozwój nawyku utrzymywania porządku.

Idealny prezent dla dzieci: Estetyczny i uroczy design przyciąga uwagę dzieci. Całość oferuje dużo miejsca do zabawy, czytania i spania. Podczas zabawy we wnętrzu naszego namiotu, dzieci rozwijają wyobraźnie oraz kreatywność.

Design przystosowany do dzieci: Dwie zasłony tworzą praktyczne wejście i wyjście. Okna siatkowe na górze zapewniają dobrą cyrkulację powietrza w jego wnętrzu i zapewniają komfort użytkowania. Ponadto wewnętrzne kieszenie do przechowywania zabawek i książek i pomagają utrzymać porządek w pomieszczeniu i wspierają rozwój nawyku utrzymania porządku.

Najwyższej jakości materiał i stabilna konstrukcja: Miękki i wysokiej jakości materiał sprawia, że namiot do zabawy jest bezwonny, bezpieczny i wygodny. W porównaniu do tradycyjnych konstrukcji metalowych trwałe pręty z włókna szklanego zachowują kształt kurtyny i zapewniają najwyższą stabilność.

Wielofunkcyjny domek: Namiot ten może być rozstawiony na łóżku lub na podłodze. Oferuje dyskretną przestrzeń dla dzieci w każdym wieku. W jego wnętrzu maluszki mają dużo miejsca na różne aktywności z rodzeństwem lub przyjaciółmi.

Prosty montaż i demontaż: Dzięki dołączonej do zestawu szczegółowej instrukcji oraz wszystkim niezbędnym akcesoriom montaż namiotu jest prosty i szybki, co pozwala zaangażować maluchy do rozwijania umiejętności manualnych. Ponadto jego gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie czystości, a wszelkie zabrudzenia można łatwo zetrzeć wilgotną ściereczką. Zestaw ten może być przechowywany w dołączonej torbie transportowej, która ułatwia jego przenoszenie.


Dane szczegółowe:

Kolor: różowy

Materiał: miękka tkanina, włókno szklane

Wymiary całkowite: 144 x 102 x 82 cm (dł. x szer. x wys. )

Rozmiar kieszeni: 42 x 21 cm (szer. x wys. )

Waga: 29,5 kg


Paczka z produktem zawiera:

1 x namiot dla dzieci

1 x torba transportowa

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski