Wczytuję dane...
Kod producenta: GT3584
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
377,00 PLN
Opis produktu

4-poziomowy drewniany kwietnik

Dzięki unikalnemu stylowi oraz naturalnym i ekologicznym materiałom nasz kwietnik będzie Ci służył przez długi czas. Trójkątny kwietnik został zrobiony w 100% z drzewa świerkowego.

Solidna konstrukcja drewniana: powierzchnia została wypolerowana, dzięki czemu jest całkowicie gładka.. Ponadto w 100% naturalne drewno świerkowe ma dobrą odporność na warunki atmosferyczne, jest przyjazne dla środowiska, wodoodporne i trwałe.

Trójkątna konstrukcja: stojak na kwiaty jest inspirowany trójkątną zasadą mechaniki. Każdy poziom jest zabezpieczony wysokiej jakości śrubami, które gwarantują, że półka jest trwała i solidna. Maksymalne obciążenie to aż 50 kg.

4 poziomy mieszczą 7 doniczek o średnich rozmiarach 25-73 cm lub dziesiątki małych sukulentów. Laminat o grubości 9 mm wytrzymuje do 5,9 kg na poziom, a wysokość 105 cm jest idealna do umieszczenia półki pod oknem.

Koła ułatwiające przenoszenie kwietnika: dzięki 4 uniwersalnym kołom (2. z hamulcami) stojak na kwiaty można łatwo i szybko przesuwać, aby pomóc roślinom wchłonąć światło słoneczne i lepiej rosnąć w zależności od pory roku.

Uniwersalny: produkt może służyć jako kwietnik oraz miejsce do organizowania drobiazgów, dekoracji, bibelotów, zabawek, butów, książek, roślin i drobnego sprzętu.

Dane szczegółowe:
Kolor: brązowy
Materiał: świerk, metal
Maksymalne obciążenie: 50 kg
Liczba półek: 7
Wysokość: 104,6 cm
Długość: 143,6 cm
Szerokość: 28 cm

Paczka zawiera:
1x 4-poziomowy stojak na kwiaty
1x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski