Wczytuję dane...
Kod producenta: HW68698
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
486,00 PLN
Opis produktu

Drewniany domek regał 2w1

3-poziomowy domek dla lalek, który poza zabawą może służyć dzieciom jako ciekawy regał na książeczki i zabawki. Ten domek pozwala dzieciom zwiększyć swoją kreatywność i wyobraźnię, a także wyrobić sobie nawyk porządkowania rzeczy dzięki wydzielonym przestrzeniom. Całość wykonana jest z bezpiecznych materiałów bez BPA i szkodliwych elementów. Każda półka / piętro ma nośność do 10 kg. Stabilna konstrukcja i mocowania zapewniają bezpieczeństwo dzieci.

Wielofunkcyjna konstrukcja 2w1: Domek dla lalek może być używany do zabawy i ułożenia w nim lalek, miniaturowych mebelków i innych zabawek. Co więcej, nasz produkt jest czymś więcej niż tylko domkiem dla lalek i może być również używany jako wysokiej jakości, wielofunkcyjny regał na książki i inne przedmioty dzieci.

Dużo przestrzeni: 3 poziomy i 5 oddzielnych przegródek idealnie sprawdzi się do przechowywania książek, zabawek, albumów, dekoracji itp. Konstrukcja z wydzielonymi obszarami kształtuje u dzieci potrzebę zorganizowania swojej przestrzeni i wyrabia dobry nawyk.

Wysoka stabilność i bezpieczeństwo: Solidna drewniana konstrukcja zapewnia, że domek dla lalek z regałami jest stabilny i nie chwieje się. Mocowania z tyłu zapobiegają przewróceniu się domku. Ponadto wszystkie materiały są wolne od BPA i bezpieczne dla dzieci.

Estetyczny wygląd i funkcjonalność: Dzięki swojemu uroczemu i eleganckiemu wyglądowi, ten drewniany regał dla lalek jest doskonałym dodatkiem do pomieszczeń używanych przez dzieci. Idealnie nadaje się do różnych lokacji, takich jak pokój dziecięcy, pokój zabaw czy gabinet, pozwalając utrzymać porządek wśród przedmiotów maluchów.

Idealny prezent dla dzieci: Wysoka funkcjonalność i inspirujący wyobraźnię wygląd, to wspaniały prezent dla Twoich dzieci. Produkt zawiera szczegółowe instrukcje ułatwiające montaż.


Dane szczegółowe:

Kolor: biały

Materiał: MDF

Wymiary produktu: 80 x 29 x 116 cm

Waga: 16,5 kg

Zalecany wiek: powyżej 3 roku życia

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski