Wczytuję dane...
Kod producenta: TP10037
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
676,00 PLN
Opis produktu

Drewniany domek dla lalek z kuchnią 2w1

Dzięki 2 stronom, ten domek dla lalek i kuchnia w jednym ma różne warianty rozwijającej wyobraźnię zabawy. 3-piętrowy domek dla lalek posiada urocze mebelki i jest pokryty pięknymi naklejkami, a kuchnia ma nawet zabawkowe wyposażenie. Poprzez odgrywanie ról dzieci będą się ze sobą komunikować, rozwijać wyobraźnię, swoje praktyczne umiejętności i współpracę w grupie. Wykonując kroki zawarte w instrukcji, dorośli z łatwością zmontują całość. Główna część jest wykonana z wysokiej jakości płyty MDF, która gwarantuje stabilność i trwałość, a także bezpieczeństwo użytkowania.

Konstrukcja 2w1 dla maksymalnej zabawy: Ten zabawkowy domek składa się z kuchni z akcesoriami oraz 3-piętrowego domku dla lalek z mebelkami. Ta praktyczna konstrukcja pozwala dzieciom bawić się na obu stronach w tym samym czasie, zapewniając im rozrywkę, dzięki której nigdy się nie nudzą.

W zestawie różne akcesoria: Kuchnia 2w1 zawiera zlew i kuchenkę. Dodatkowo zabawę urozmaicają 1 patelnia i 2 szpatułki. Dzieci mogą również przechowywać akcesoria w 2 szafkach kuchennych. Ponadto w skład domku dla lalek wchodzi 1 stół, 2 krzesła, 1 łóżko, 1 rozkładana sofa i 1 lampa podłogowa.

Nauka przez zabawę: Podzielony na 3 piętra domek dla lalek zawiera kuchnię i łazienkę na pierwszym piętrze, salon na drugim i sypialnię na trzecim. Kiedy dzieci się bawią, te obszary i małe akcesoria pomogą im budować podstawowe umiejętności poznawcze, trenować umiejętności manualne i rozwijać wyobraźnię.

Wysokiej jakości materiał i bezpieczna konstrukcja: Ten drewniany domek dla lalek wykonany jest z wysokiej jakości płyty MDF o doskonałej stabilności i wytrzymałości. Całość jest bezpieczna dla dzieci.

Łatwy montaż: Dzięki szczegółowej instrukcji i wszystkim niezbędnym narzędziom zawartym w opakowaniu, wszystkie panele złożą się w kilka minut. Należy pamiętać, że ten zestaw dla dziewczynek jest idealny dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zalecamy również, aby ze względów bezpieczeństwa montowała go osoba dorosła.


Dane szczegółowe:

Kolor: różowy

Materiał: MDF

Wymiary całkowite: 55 x 42,5 x 91 cm

Wysokość pierwszego piętra: 23 cm

Wysokość drugiego piętra: 46 cm

Wysokość trzeciego piętra od dachu: 91 cm

Zakres wiekowy: +3 lata

Waga: 12 kg

Zawiera:

1 x zestaw domku dla lalek

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski