Wczytuję dane...
Kod producenta: TP10039
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
368,00 PLN
Opis produktu

Drewniany domek dla lalek

Podaruj swoim dzieciom domek dla lalek, o którym zawsze marzyły! Ten piękny domek dla lalek wyposażony jest w 8 ruchomych mebelków, dzięki którym można stworzyć niepowtarzalne pokoje. Ten dom ma 3 poziomy składające się łącznie z 6 pokoi z pięknymi tapetami, które sprawiają, że każdy z nich wygląda żywo i realistycznie. Ten zestaw oferuje domek pełen fantazji i niekończącej się zabawy, rozwijając przy tym dziecięcą wyobraźnię.

Domek dla lalek z marzeń: Wysokość 87 cm i 3 piętra sprawiają, że domek dla lalek oferuje idealną zabawę dla dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 7 lat. 6 pomieszczeń: sypialnia, salon, kuchnia, łazienka, gabinet i hol oferują dużo pola do zabawy i rozwijania wyobraźni.

Kolorowy domek: Ten drewniany domek dla lalek jest pokryty szczegółową tapetą w żywych kolorach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, więc wygląda realistycznie i zachęca aby rozpocząć nowe przygody.

Mebelki: Nasz zabawkowy domek dla lalek zawiera 8 mebli: sofę, wannę, toaletę, 2 krzesła, stół, lampę i łóżko. Dzieci będą mogły nie tylko przesuwać te mini mebelki, ale mogą umieszczać inne zabawki o wysokości 22 cm pomiędzy każdym poziomem, aby wykorzystać domek jak tylko zechcą.

Lekkie i stabilne zabawki: Wykonany z MDF P2, ten piękny domek dla lalek jest wykonany z doskonałej jakości i oferuje wytrzymałość. Powierzchnia jest dobrze wypolerowana, a każdy róg jest zaokrąglony, aby dzieci mogły się bezpiecznie bawić.

Łatwy do montażu prezent: Kroki montażowe są jasno opisane w instrukcji. Stosując się do nich szybko zmontujesz ten domek dla lalek. Dzieci będą zachwycone, gdy otrzymają tę piękną zabawkę jako prezent świąteczny lub urodzinowy.


Dane szczegółowe:

Kolor: patrz zdjęcie

Materiał: MDF P2

Wymiary: 71 x 23,5 x 87 cm

Waga netto: 8,5 kg

Zakres wiekowy: 3-7 lat

Zawiera:

1 x zestaw domku do zabawy

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski