Wczytuję dane...
Kod producenta: HW65586NA
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
480,00 PLN
Opis produktu

Drewniana tablica na puzzle z 4 szufladkami 80 x 65 cm

Nasza tablica została wyposażona w gładką powierzchnię, na której zmieści się 1000-1500 puzzli (w zależności od wielkości). 4 pojemne szuflady przydadzą się do przechowywania niedokończonych puzzli i utrzymania porządku w pomieszczeniu, a 2 podwyższone krawędzie na brzegach zapobiegają rozsypaniu się układanki.

Duża, gładka powierzchnia: Wymiary tablicy wynoszą 80 x 65 cm co zapewnia doskonałe dostosowanie się do układania puzzli składających się z 1000-1500 elementów (w zależności od wielkości puzzli). Ponadto jej powierzchnia jest gładka, co ułatwia proste przesuwanie łamigłówki.

4 szufladki: Dzięki 4 dodatkowym szufladkom z rowkowanymi uchwytami, tablica posiada dużo miejsca do przechowywania niedokończonych elementów układanki lub rozdzielenia puzzli na grupy. Dodatkowo szuflady można całkowicie wysunąć i wykorzystać jako niezależne tacki.

Wytrzymały i trwały materiał: Całość wykonana została z wysokiej jakości płyty MDF i drewna sosnowego pokrytego bezwonną farbą, zapewniając wytrzymałość i trwałość na lata użytkowania. 2 podniesione krawędzie boczne zapobiegają rozsypaniu się puzzli oraz przypadkowemu zniszczeniu złożonych elementów.

Gwarantowana zabawa: Doskonale sprawdzi się w salonie lub sypialni i pozwoli spędzić czas ze znajomymi lub rodziną na wspólnym układaniu puzzli. Dzięki poręcznej konstrukcji można ją umieścić pod sofą lub łóżkiem.

Nie wymaga montażu: Konstrukcja tablicy nie wymaga montażu. Po otrzymaniu przesyłki, całość wystarczy wyjąć z opakowania ochronnego.

Dane szczegółowe:

Kolor: Jak na zdjęciu
Materiał: MDF, drewno sosnowe
Wymiary powierzchni do układania puzzli: 80 x 65 x 7 cm
Wymiary szuflad: 38 x 27,5 x 5 cm
Waga: 8,34 kg
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski