Wczytuję dane...
Kod producenta: HW63940
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1499,00 PLN
Opis produktu

Drabinka gimnastyczna drewniana idealna do ćwiczeń siłowych i treningu wspinaczki

Nasze drabinki ścienne mogą być wykorzystywane do treningu górnych partii ciała i mięśni brzucha. Pozwalają na wykonywanie takich ćwiczeń jak podciąganie, dipy, przysiady, pompki, unoszenie nóg i kolan. Dzięki konstrukcji wyposażonej w takie akcesoria jak drążek do podciągania, liny do wspinaczki, pierścienie, drabinki linowe oraz drewniana deska, całość spełni wszystkie wymagania treningowe. Doskonale sprawdzi się również jako ściana wspinaczkowa dla dzieci.
Dzięki praktycznej i kompaktowej budowie drabinki doskonale sprawdzą się w domu, siłowni, garażu, piwnicy lub ogrodzie. Dzięki wykonaniu drążków z wysokiej jakości drewna sosnowego całość jest stabilna oraz wygodna w użytkowaniu. Ponadto ich wodoodporna powierzchnia zapewnia doskonałą trwałość.

Drabinka do ćwiczeń i nie tylko

Wytrzymała konstrukcja tego produktu sprawia, że może posłużyć także jako narzędzie do rehabilitacji. W ten sposób kącik ćwiczeń można bez problemu zamienić na ten mający przywrócić ciało do optymalnej dyspozycji. Drabinka gimnastyczna zapewni zdrowy kręgosłup poprzez zwis, ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha czy ramion. 

Na szczególną uwagę zwraca wytrzymałość, jaką może pochwalić się drabinka gimnastyczna drewniana. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kg. Stosować można ją z powodzeniem w gabinetach rehabilitacyjnych czy też w domowej siłowni. Drabinka do ćwiczeń pozwoli osobom w każdym wieku na rozciąganie się i wzmacnianie swojego ciała niezależnie od pogody. Takie wzbogacenie wystroju wnętrza może okazać się początkiem kolejnych inwestycji w sprzęt fitness!

Drabinka drewniana gimnastyczna na każdą kieszeń

Wiele zastosowań: Dzięki 12 stabilnym szczeblom i dodatkowym elementom ramy wspinaczkowej, nasz zestaw przekształca pustą ścianę w funkcjonalne miejsce do ćwiczeń. Z drążkiem do podciągania, liną do wspinaczki, pierścieniami, huśtawką, drabinką linową i drewnianą deską, spełni on wszystkie potrzeby treningowe.

Stabilny montaż na ścianie: Konstrukcja z naturalnego drewna sosnowego jest w stanie utrzymać aż do 100 kg obciążenia. Mocowanie do ściany za pomocą nawierconych zawiasów, jak i dodatkowych desek znacząco zwiększa stabilność szczebelek.

Możliwość wyboru pozycji uchwytu: Wysokość poziomego drążka do podciągania można dowolnie regulować na całej długości drążków ściennych, co pozwala na bardziej zróżnicowany trening. Jest on idealny dla każdej budowy ciała, do treningu w domu lub w biurze, pozwalając zachować przy tym dużo wolnej przestrzeni w pomieszczeniu.

Podciąganie i inne ćwiczenia: Nasz drążek ścienny jest wielofunkcyjnym elementem wyposażenia sportowego, który wspomaga ćwiczenia takie jak pionowe podnoszenie kolan, pompki, dipy, a także rozciąganie mięśni, wzmacniając w ten sposób ramiona, rdzeń, klatkę piersiową i plecy w celu wyrobienia silniejszej górnej partii ciała. Zaokrąglone rogi dodatkowo chronią przed urazami.

Łatwy montaż oraz dołączone akcesoria: Wszystkie wymagane części są zawarte w pakowaniu z produktem. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją montażu, aby przy pomocy tylko jednego śrubokręta szybko i sprawnie zamontować drabinki na ścianie. W celu utrzymania czystości wystarczy od czasu do czasu przetrzeć powierzchnię wilgotną szmatką.


Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 100 kg

Materiał: lakierowane drewno sosnowe

Kolor: Naturalny

Wymiary

Szerokość: 80 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 220 cm

Średnica szczebla: 3,3 cm

Waga: 26,6 kg

Opakowanie z produktem zawiera:

  • 1 x drabinka
  • 1 x drążek trakcyjny
  • 1 x lina do wspinaczki
  • 2 x pierścienie
  • 1 x huśtawka
  • 1 x drabinka linowa
  • 1 x drewniana deska
  • 2 x panele
  • 1 x zestaw akcesoriów
  • 1 x instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski