Wczytuję dane...
Kod producenta: TP10024
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
726,00 PLN
Opis produktu

Domek dla lalek i dziecięca kuchnia 2w1

Połączenie dwóch wymarzonych zabawek w jednej! Wiele dzieci marzy o domku w którym mogą użyć swojej kolekcji zabawek, czy ma być to domek dla lalek czy baza dla superbohaterów i robotów. Do tego innym razem całość można użyć z drugiej strony, jako małą kuchnię dla młodego kucharza! Dzięki realistycznym światłom kuchenki i dźwiękom klikania przełączników obrotowych kuchnia zapewnia dzieciom rozrywkę. 3-piętrowy domek dla lalek oferuje dzieciom przestrzeń, w której mogą swobodnie urządzić swój wymarzony dom. Dodatkowo domek dla lalek i kuchnia do zabawy posiadają certyfikat, dzięki czemu ten nietoksyczny i bezwonny zestaw jest bezpieczny dla dzieci.

Dwustronny domek dla lalek: Charakteryzująca się dwustronną konstrukcją, ta zabawka łączy w sobie zestaw kuchenny i uroczy domek dla lalek, podwajając zabawę. Dzieci mogą bawić się z przyjaciółmi po obu stronach, a nawet w dwóch grupach, np. udając, że gotują lub bawiąc się lalkami.

Realistyczne doświadczenie gotowania: Kuchnia ma mikrofalówkę, kuchenkę z przełącznikami, kran, wyjmowany poziom i 2 garnki w zestawie. Przekręcając przełączniki kuchenki słychać prawdziwe kliknięcia, a światła kuchenki nadają jej realistyczności. Ponadto dzieci mogą przechowywać swoje małe zabawki na otwartych półkach lub w szafkach drewnianego domku dla lalek.

3-piętrowy domek dla lalek: Podzielony na 3 piętra, domek dla lalek 2w1 posiada salon, łazienkę, kuchnię, jadalnię i sypialnię. Każdy pokój jest kolorowy dzięki stylowym naklejkom. Dodatkowo w zestawie znajduje się 6 mebelków, dzięki czemu dzieci mogą swobodnie urządzić swój wymarzony dom, wykorzystując swoją wyobraźnię i kreatywność.

Wysokiej jakości materiał i bezpieczna konstrukcja: Ten zestaw zabawek jest nietoksyczny, bezwonny i stabilny. Dodatkowo narożniki są zaokrąglone, aby dzieci nie zrobiły sobie krzywdy. Gładka powierzchnia ułatwia również czyszczenie.

Idealny prezent dla dzieci: Dzięki naszej zabawce 2w1, dzieci nie tylko cieszą się gotowaniem, ale także rozwijają swoje zdolności manualne, koordynację ręka-oko i kreatywność. Zabawka ta będzie idealnym wyborem na prezenty urodzinowe i świąteczne.


Dane szczegółowe:

Kolor: różowy

Materiał: MDF

Wymiary: 64 x 47,5 x 98 cm

Wysokość blatu kuchennego: 42,5 cm

Wysokość pierwszego poziomu: 6,5 cm

Wysokość drugiego poziomu: 36,5 cm

Wysokość trzeciego poziomu: 66,5 cm

Wymagane baterie: 2 x AAA 1,5 V (nie dołączone)

Odpowiedni wiek: powyżej 3 lat

Waga: 18 kg

Zawiera:

1 x zestaw domku do zabawy

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski