Wczytuję dane...
Kod producenta: GT3433DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
331,99 PLN
Opis produktu

Dmuchawa do liści 20 V 200 km/h z akumulatorem litowo-jonowym

Nasza dmuchawa dzięki prędkości wydmuchiwanego powietrza 200 km/h i objętości powietrza 107 m3/h usuwa kurz z trudno dostępnych miejsc. Po ładowaniu trwającym 80 minut pozwala na nieprzerwaną pracę przez 25 minut. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia trwałość, nie powodując uczucia zmęczenia podczas użytkowania. Dmuchawa jest doskonałym przyborem w każdym ogrodzie. Polecamy!

Wysokiej jakości materiały i akcesoria: Nasz sprzęt wykonany został z wysokiej jakości polipropylenu, zapewniając lekką i trwałą konstrukcję. Ponadto dmuchawa wyposażona została w akumulator litowo-jonowy, który zapewnia szybkie ładowanie.

Wysoka wydajność i niski poziom hałasu: Dzięki prędkości 200 km/h oraz objętości powietrza 107 m3/h oferuje ona wysoką wydajność, skutecznie i szybko sprzątając śmieci i liście, bez produkowania nadmiernego hałasu.

Ergonomiczny gumowy uchwyt: Konstrukcja dmuchawy została zaprojektowana z myślą o wygodnym użytkowaniu. Ergonomiczna rączka pozwala na dobry i pewny chwyt, redukując zmęczenie podczas pracy.

Lekka i łatwa w użyciu: Jej waga wynosi zaledwie 2,5 kg, co pozwala obsługiwać ją jedną ręką. Ponadto nie posiada przewodu zasilającego, co ułatwia jej obsługę i zwiększa komfort użytkowania.

Uniwersalne zastosowanie: Nasza dmuchawa może być używana do czyszczenia chodników, werand, garaży, podwórek, ogrodów oraz trudno dostępnych miejsc. Nie tylko usuwa liście i zanieczyszczenia, ale także osusza mokre nawierzchnie.

Dane szczegółowe:

Kolor: pomarańczowy

Materiał: polipropylen

Napięcie: 20 V

Długość: 90 cm

Waga: 2,5 kg

Prędkość maksymalna: 200 km/h

Wydajność powietrza: 107 m3/h

Czas ładowania: 80 minut

Czas użytkowania: 25 minut

Pojemność akumulatora: 2 Ah

Źródło zasilania: akumulator

Opakowanie zawiera:

1 x Dmuchawa

1 x 20 V akumulator litowo-jonowy

1 x Ładowarka

1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski