Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70639DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
2099,00 PLN
Opis produktu

Zamek dmuchany z trampoliną i basenem

Duży dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, basenem i trampoliną to królestwo świetnej zabawy dla Twoich dzieci i gwarantowana inwestycja w dobry nastrój całej Twojej rodziny. Ten bajkowo kolorowy dmuchaniec zapewnia dzieciom niesamowitą frajdę, ale i zachęca je do intensywnej aktywności, a dzięki temu przyczynia się do poprawy ich kondycji fizycznej. Nasz zamek dmuchany do skakania jest wykonany z wysokiej jakości atestowanego materiału Oxford, odpornego na ścieranie i pokrytego dodatkową warstwą PVC. Dlatego ten dmuchaniec dla dzieci będzie przynosił radość Tobie i Twojej rodzinie przez długi czas.

Dmuchany zamek do skakania z naszej oferty wyposażony jest w dużą, bezpieczną trampolinę, otoczoną odpowiednią siatką bezpieczeństwa. Z trampoliny dzieci przedostają się – po mini ściance wspinaczkowej – na poziom ślizgawki, z której zjeżdżają do baseniku. W tym dmuchańcu dla dzieci basen możesz wypełnić wodą albo gąbkami, w zależności od tego, czy ustawisz dmuchany zamek w domu, czy zainstalujesz go w ogrodzie. Nasz zamek dmuchany ze zjeżdżalnią z powodzeniem nadaje się do użytku zewnętrznego, jak i do przestronnego wnętrza. Zamek do skakania z basenem jest łatwy do rozłożenia i napompowania. W zestawie znajdziesz mocną dmuchawę – 450W, komplet kołków mocujących i zestaw naprawczy z klejem i łatkami na wszelki wypadek. Wypełnij dmuchańca powietrzem, a już po chwili przestrzeń wokół wypełni się energią i radością...

Wszyscy rodzice wiedzą, że energia dzieci w wieku od 3 do 10 lat – a dla takich właśnie dzieci przeznaczony jest nasz dmuchany domek do skakania – niemal nigdy się kończy. Dlatego każdy rodzić ucieszy się, gdy zauważy, że zabawa w naszym zamku ze zjeżdżalnią i trampoliną nigdy się dzieciom nie nudzi. Bezpieczna, ale intensywna aktywność fizyczna i świetna zabawa w dmuchanym zamku poprawia sprawność dzieci i przynosi im mocny sen. Dla rodziców oznacza to satysfakcję i radość z mądrego i trafionego zakupu. Gwarantujemy, że inwestycja w zamek dmuchany dla dzieci zwróci się „w podskokach” i będzie przynosić frajdę całej Twojej rodzinie przez długi czas!

Dane szczegółowe

Wiek: od 3 do 10 lat

Maksymalne obciążenie: 150 kg

Moc dmuchawy: 450 W

Materiał: tkanina Oxford

Kolor: wielokolorowy

Wymiary

Długość: 350 cm

Szerokość: 315 cm

Wysokość: 245 cm

Waga: 19.4 kg

W zestawie

Zamek

Dmuchawa 450 W

Torba transportowa

Zestaw naprawczy (łaty, klej)

Kołki mocujące

UWAGA

Produkt wymaga stałego przepływu powietrza przez sprężarkę. Jest rzeczą normalną, że z powierzchni tkaniny i szwów wydostaje się powietrze (pęcherzyki powietrza).

Normalnym zjawiskiem jest wyciekanie niewielkiej ilości wody z brzegów basenu.

Przed przechowywaniem należy upewnić się, że produkt jest całkowicie suchy.

Przechowywać w suchym i wentylowanym miejscu, gdy nie jest używany.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski