Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37600
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
224,00 PLN
Opis produktu

Deska do ćwiczenia równowagi

Nasza bambusowa deska do balansowania to zabawka która doskonale nadaje się do rozwijania koordynacji cała i wyobraźni dzieci. Można jej używać zarówno w domu jak i na zewnątrz, a dzieci będą się przy niej świetnie bawić. Ta bambusowa deska wygięta w łuk jest czymś więcej niż tylko narzędziem treningowym. Dzieci mogą używać jej jako toru samochodowego, mostu lub zjeżdżalni i rozwijać swoją wyobraźnię, ale można ją również wykorzystać jako nietypowy stolik, bujaczek lub krzesełko. Ilość zastosowań jest zależna or wyobraźni dziecka i rodzica, a to pozwala rozwijać swoje horyzonty. Wykonana z naturalnego bambusa, może utrzymać do 150 kg co sprawa, ze nawet osoba dorosła może z niej korzystać.

Pomaga rozwijać różne umiejętności: dzięki łukowatej konstrukcji, ten przyrząd może zostać użyty podczas podczas ćwiczeń jogi, lub nauki balansowania. W ten sposób dzieci mogą rozwijać instynktowne reakcje i korygować swoją postawę, aby trenować równowagę podczas zabawy. Jest to świetny wstęp jeżeli dziecko marzy o jeździe na deskorolce w przyszłości.

Niekończące się zastosowania: poza nauką balansowania użycie deski jest otwarte na dziecięcą wyobraźnię. Może być używana  podczas zabawy jako tunel, most, zjeżdżalnia, a także jako huśtawka dla dzieci. Może również służyć jako krzesło lub stół.

Wysokiej jakości bambus: wykonana w 100% z naturalnego bambusa, ta bujana deska ma naturalny kolor i błyszczące wykończenie. Grubość 1,5 cm gwarantuje dodatkową solidność i trwałość. Ta starannie wykonana drewniana deska do balansowania może być używana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, w zależności od potrzeb.

Bezpieczna i lekka konstrukcja: wszystkie krawędzie płyty są dobrze wypolerowane, aby uniknąć zadrapań. Nie pozostawiająca smug powierzchnia zapewnia bezpieczne miejsce do leżenia dla dzieci. Ponadto produkt jest lekki i dzieci mogą go łatwo przenosić z jednego pokoju do drugiego. Gładka powierzchnia jest również łatwa do wytarcia, więc dzieci będą mogły również rozwijać dobry nawyk czyszczenia i uczyć się obowiązków domowych.

Idealny dla dzieci i dorosłych: deska do balansowania utrzyma do 150 kg obciążenia i mogą jej używać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Cechy:

  • Pomaga korygować postawy jogi i trenować równowagę
  • Może być używany jako tunel, zjeżdżalnia, krzesło i stół
  • Poprawia zdolności fizyczne i umysłowe dzieci
  • 100% naturalny bambus zapewnia wytrzymałość i trwałość
  • Starannie wypolerowane krawędzie i powierzchnia bez smug dla bezpieczniejszego użytkowania
  • Udźwig wynosi do 150 kg, a dorośli i dzieci mogą bawić się razem
  • Idealny do ćwiczenia równowagi u dzieci

Dane szczegółowe

Kolor: naturalny

Materiał: bambus

Wymiary całkowite: 90,5 x 29,5 x 16,5 cm

Grubość płyty: 1,5 cm

Waga: 3 kg

Udźwig: 150 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski