Wczytuję dane...
Kod producenta: CM23964DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
195,99 PLN
Opis produktu

Dmuchany duch ozdoba

Jeśli szukasz wyjątkowej, dmuchanej dekoracji na Halloween, to nasz duch jest idealnym wyborem. Dzięki przerażającemu wyglądowi i czerwonym światłom, ta dekoracja wyróżnia się w każdej przestrzeni zewnętrznej i rozprzestrzenia upiorną atmosferę w okolicy na wyjątkowy wieczór z przyjaciółmi i rodziną. Ponadto wodoodporna tkanina poliestrowa jest doskonałej jakości, długotrwała i zwiększa stabilność. Paliki i worki z piaskiem zwiększają całkowitą stabilność. Gdy nie jest używany, można go przechowywać w kącie w oczekiwaniu na kolejne Halloween. Urządź niezapomnianą imprezę Halloweenową z rodziną i przyjaciółmi!

Straszna dekoracja na Halloween: jako symbol Halloween, straszny duch tworzy niesamowitą atmosferę i jest krzykliwą dekoracją na zewnątrz. Jest również niezastąpiony na imprezach Halloweenowych i idealnie nadaje się do towarzyszenia dzieciom, gdy idą podstępem.

Migające czerwone światła: Dzięki migającym czerwonym światłom LED ten nadmuchiwany duch jest wspaniałym i stylowym dodatkiem, który rozjaśnia wieczór i przyciąga uwagę dzieci. Oświetla również podwórko i roztacza świąteczną atmosferę w okolicy, dzięki czemu można mieć wspaniałą noc Halloween.

Trwały materiał do wielokrotnego użytku: nadmuchiwany duch 180 cm wykonany jest z wysokiej jakości, wodoodpornej, odpornej na ścieranie i rozdarcia tkaniny poliestrowej. Dodatkowo solidne przeszycia zwiększają trwałość, dzięki czemu będzie towarzyszyć Tobie i Twojej rodzinie podczas różnych imprez Halloweenowych.

Łatwy do nadmuchania i opróżnienia: dzięki wodoodpornemu i mocnemu kompresorowi duch Halloween łatwo nadmuchuje się w ciągu kilku minut. Trzeba go podłączyć do prądu, poczekać aż się napompuje, a następnie przymocować do podłoża. Potrzebuje stałego dopływu powietrza, aby pozostać napompowanym. Wygodna deflacja dzięki zamkowi błyskawicznemu.

Wysoka stabilność do użytku zewnętrznego: 4 słupy i 2 liny mocno mocują nadmuchiwanego ducha ze światłami LED do trawnika, podczas gdy dodatkowe worki z piaskiem zwiększają stabilność i nie będziesz musiał się martwić, że odleci na wietrze. Dzięki temu idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz, jest lekki i łatwy w transporcie z miejsca na miejsce. 

Cechy:

 • Idealna dekoracja do użytku zewnętrznego z okazji Halloween
 • Straszny duch, który dodaje atmosfery grozy do otoczenia
 • Migające czerwone światła, które natychmiast przyciągają uwagę dzieci
 • Trwała tkanina poliestrowa
 • Mocny kompresor, który nadmuchuje ducha w ciągu kilku minut
 • Zamek błyskawiczny ułatwiający opróżnianie
 • Dodatkowe worki z piaskiem, paliki i liny zapewniają stabilność
 • Idealny do wnętrza, podwórka, trawnika, drzwi wejściowych, imprez itp.

Dane szczegółowe:

Materiał: tkanina poliestrowa

Wymiary całkowite: 120 x 90 x 180 cm

Waga: 1,1 kg

Pakiet zawiera:

 • 1 x nadmuchiwany duch
 • 4 x palik
 • 2 x liny
 • 1 x adapter
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski