Wczytuję dane...
Kod producenta: TQ10102YW
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
157,00 PLN
Opis produktu

Rowerek biegowy dla dzieci

Nasz rower bez pedałów to idealny wybór, aby przynieść dzieciom radosne wspomnienie dzieciństwa, odpowiedni dla dzieci w wieku od 10 do 24 miesięcy. Pozwoli on rozwijać dzieciom umiejętności stabilnego stania, chodzenia i jeżdżenia. Uroczy wygląd i jasny kolor sprawiają, że rowerek przyciąga wzrok dziecka. Dodatkowo siedzisko z tworzywa PU jest super wygodne do siedzenia. Dzięki bezpiecznemu, ograniczonemu do 135° układowi kierowniczemu niemożliwe są ostre zakręty i tym samym utrudnione przewrócenia się. Aby jak najlepiej zapewnić dzieciom bezpieczeństwo rowerek, wyposażony jest w antypoślizgową kierownicę i w pełni zabudowane koła. Solidna rama ze stali gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Dzięki czterem trwałym kołom EVA jest idealny do użytku wewnątrz domu i na zewnątrz w ogrodzenie, chodniku itp.

Zabawka do nauki chodzenia i jazdy: Nasz rower bez pedałów z uroczym wyglądem ołówka jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci w wieku od 10 do 24 miesięcy, co pozwala dziecku nauczyć się chodzić i jeździć na rowerze. Podczas jazdy dzieci mogą nauczyć się utrzymywać równowagę i ćwiczyć sprawność fizyczną, a także doskonalić swoje umiejętności motoryczne.

Bezpieczna i wygodna konstrukcja: Bezpieczny, ograniczony do kąta 135° układ kierowniczy zapobiega ostrym zakrętom i spowodowanym przez nie upadkom. Antypoślizgowe uchwyty ułatwiają chwyt, zwiększając dodatkowo bezpieczeństwo. Rowerek dziecięcy posiada w pełni zabudowane koła, aby nie istniało ryzyko zablokowania w nich stóp dziecka, dzięki czemu jazda maluchów jest jeszcze bezpieczniejsza. Siedzisko z materiału PU ma warstwę piankową EVA o wysokiej gęstości i warstwę oddychającą dla maksymalnego komfortu.

Stabilna rama: Solidna stalowa rama ze stali węglowej utrzymuje rowerek sztywno i stabilnie, tak aby wytrzymałość rowerka gwarantowała, że będzie mógł towarzyszyć twoim małym dzieciom przez długi czas. Wygodne siedzisko na wytrzymałe ramie pozwala utrzymać ciężar do 25 kg.

Ciche koła EVA do szerokiego zastosowania: zaprojektowany z 4 kołami EVA premium, dziecięcy rower bez pedałów gwarantuje płynną jazdę i doskonałą odporność na zużycie. Rowerek dziecięcy jest idealny zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego, dzięki czemu dzieci mogą jeździć gdzie tylko chcą. Ciche koła nie będą przeszkadzać innym, gdy Twoje dzieci będą cieszyć się jazdą.

Przenośny i łatwy w montażu: Ten rowerek bez pedałów waży tylko 2,1 kg, co sprawia, że jest łatwy w transporcie. Na dodatek oferujemy przejrzystą instrukcje i wszystkie niezbędne akcesoria do szybkiego i łatwego montażu.

Dane szczegółowe

Kolor: żółty

Materiał: stal węglowa, PP, EVA

Wymiary całkowite: 56 x 25,5 x 39 cm (szer. x gł. x wys.)

Odpowiedni wiek: 10-24 miesięcy

Limit wagi: 25 kg

Waga brutto: 2,5 kg

 

Pakiet zawiera

1 x rower dziecięcy

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski