Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37622NA
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
339,00 PLN
Opis produktu

Deska do ćwiczenia równowagi

Deska do balansowania jest idealna do treningu dla całej rodziny. Wspomaga ona prawidłowy rozwój mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę oraz wspiera rozwój zmysłu równowagi. Wykonana została z wysokiej jakości drewna brzozowego, dzięki czemu jest ergonomiczna i miękka w dotyku. Dodatkowa filcowa tkanina zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki dużej powierzchni dzieci mogą wykorzystywać ją również do zabawy. Można ją również położyć na łóżku, aby zrobić zjeżdżalnię lub użyć jej jako huśtawki.

Trening ciała i rozwój umiejętności: Nasza deska do balansowania została stworzona, aby trenować u dzieci zmysł równowagi oraz kształcić instynktowe reakcje. Takie ćwiczenia korzystnie wpływają na umysł i wspomagają mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę.

Gładkie naturalne drewno brzozowe: Deska została wykonana z drewna brzozowego o naturalnym usłojeniu zgodnie z wysokimi specyfikacjami. Dzięki swojej dużej trwałości może być bez obaw stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Wielofunkcyjna: Może być używana nie tylko do ćwiczeń, ale także jako doskonała zabawka dla dzieci. Maluchy mogą puścić wodze fantazji i wykorzystać ją jako jaskinię na torze wyścigowym, jako stołek do zlewu, stolik do jedzenia w łóżku, a nawet jako bujak na południową drzemkę.

Gwarantowane bezpieczeństwo: Zaokrąglone rogi na każdej krawędzi zostały starannie wypolerowane, aby zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo. Do deski dołączona jest dodatkowa filcowa tkanina, która zwiększa przyczepność z podłogą podczas ćwiczeń, a także chroni ją przed zarysowaniem.

Przystosowana do dzieci i dorosłych: Wymiary deski wynoszą 90 x 30 x 19 cm i 2,5 cm grubości, co pozwala na komfortowe użytkowanie jej zarówno przez dzieci, jak i dorosłych w celu wykonywania różnych ćwiczeń gimnastycznych oraz zabawy. Jej maksymalne obciążenie wynosi 220 kg.


Cechy:

  • Wykonane z wysokiej jakości drewna brzozowego
  • Filc zwiększający przyczepność i chroniący podłogę

  • Zaokrąglone narożniki bez zadziorów dla bezpiecznego użytkowania

  • Zaokrąglone krawędzie dla bezpiecznego ćwiczenia

  • Trwała i solidna, nie wypacza się pod wpływem używania

  • Wytrzymuje do 220 kg i jest idealna dla dzieci i dorosłych

  • Rozwija zarówno umysł jak i mięśnie


Dane szczegółowe

Kolor: naturalny

Materiał: drewno brzozowe

Wymiary całkowite: 90 x 30 x 19 cm

Długość łuku: 98,5 cm

Grubość płyty: 2,5 cm

Waga: 6 kg

Udźwig: 220 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski