Wczytuję dane...
Kod producenta: PS7228
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Bramka zabezpieczająca rozporowa

Dzieci, zwłaszcza gdy zaczynają chodzić, są naturalnie ciekawe otoczenia i zwiedzają dom, nie zdając sobie sprawy z potencjalnych zagrożeń, jakie mogą napotkać. Zabezpieczenia takie jak bramka ochronna rozporowa, to specjalne blokady utrudniające dzieciom dostęp do niebezpiecznych miejsc lub przedmiotów. Regulowana, wytrzymała i łatwa w czyszczeniu bramka uniwersalna nie wymaga użycia narzędzi do montażu - nie posiada bowiem zawiasów, a jedynie regulowany ręcznie mechanizm śrubowy pozwalający na ustawienie odpowiedniego rozstawu.

Bramka rozporowa do drzwi zabezpieczająca

Bramka zabezpieczająca rozporowa jest uniwersalna - dzięki wygodnemu montażowi w systemie rozporowym można ją łatwo przenieść w dowolnym momencie do innego pomieszczenia. Zainstaluj bramki dla dzieci, aby chronić je przed upadkiem ze schodów lub wejściem do pokoju, do którego nie powinny mieć dostępu. 

Wybierając produkt, który ma chronić raczkujące i chodzące maluchy, musisz pamiętać, że tego typu produkt oprócz cech, jakimi są:

  • mobilność,
  • łatwość montażu,
  • łatwość w czyszczeniu,

musi także posiadać walory gwarantujące bezpieczeństwo w przypadku kontaktu z ciekawskimi rączkami dziecka. Zwróć uwagę na powierzchnię pokrytą nieszkodliwym dla zdrowia tworzywem sztucznym i zaokrąglone elementy składowe - szczebelki i ramę oraz pokrętła.

Bramka uniwersalna — zadbaj o bezpieczeństwo dziecka

Jak wybrać odpowiednią bramkę zabezpieczającą? Zmierz otwór w miejscu, w którym chcesz umieścić drzwiczki dla dzieci. Zmierz odległość od ściany do ściany w dwóch miejscach:

  • szerokość przy poziomie podłogi;
  • górną pożądaną wysokość drzwiczek.

Niektóre drzwi nie są równe — jednak nasza bramka z regulowanymi pokrętłami poradzi sobie nawet z krzywiznami. Przetestuj mechanizm otwierania bramki, aby upewnić się, że możesz z łatwością ją otworzyć i przejść, jednak miej na uwadze to, żeby sprawdzić, czy zamontowałeś zabezpieczenie wystarczająco solidnie, aby zniechęcić dociekliwe dziecko.

Bramka rozporowa nie tylko na schody

Rozporowa bramka zabezpieczająca to doskonałe rozwiązanie dla rodziców raczkujących i chodzących już maluchów. Bramka rozporowa idealnie nadaje się do zamontowania w futrynach drzwi, w wąskim korytarzu lub przy schodach, zabezpieczając dzieciom przejście. Bramka nie utrudnia jednak w żaden sposób swobodnego przejścia dorosłym, ponieważ po odblokowaniu można ją otwierać w obu kierunkach.

Uniwersalne i proste rozwiązanie

Oferowana bramka rozporowa dla dzieci została wykonana z najwyższej jakości metalu, pokrytego bezpiecznym tworzywem sztucznym. Jest niezwykle wytrzymała, trwała i stabilna. Posiada 4 duże śruby, które pozwalają dostosować szerokość bramki i dopasować ją do miejsca jej instalacji.

Rozporowa bramka dla dzieci cechuje się funkcjonalnością i wysoką estetyką. Prosta forma i biały kolor czynią ją niezwykle uniwersalną. Można ją również stosować jako zabezpieczającą bramkę dla zwierząt domowych. Bramka rozporowa na schody jest też bardzo prosta w montażu i demontażu. Nikt nie powinien mieć problemu z przymocowaniem jej do ściany lub futryny drzwi. Wszystkie elementy potrzebne do instalacji zostały dołączone do zestawu.

Dane szczegółowe

Materiały: metal, tworzywo ABS

Kolor: biały

Wymiary

Szerokość: 71 cm

Wysokość: 77 cm

Waga: 4.6 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski