Wczytuję dane...
Kod producenta: PS7228
Wysyłka w: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
225,00 PLN
Opis produktu

Bramka rozporowa nie tylko na schody

Rozporowa bramka zabezpieczająca to doskonałe rozwiązanie dla rodziców raczkujących i chodzących już maluchów. Bramka rozporowa idealnie nadaje się do zamontowania w futrynach drzwi, w wąskim korytarzu lub przy schodach, zabezpieczając dzieciom przejście. Bramka nie utrudnia jednak w żaden sposób swobodnego przejścia dorosłym, ponieważ po odblokowaniu można ją otwierać w obu kierunkach.

Uniwersalne i proste rozwiązanie

Oferowana bramka rozporowa dla dzieci została wykonana z najwyższej jakości metalu, pokrytego bezpiecznym tworzywem sztucznym. Jest niezwykle wytrzymała, trwała i stabilna. Posiada 4 duże śruby, które pozwalają dostosować szerokość bramki i dopasować ją do miejsca jej instalacji.

Rozporowa bramka dla dzieci cechuje się funkcjonalnością i wysoką estetyką. Prosta forma i biały kolor czynią ją niezwykle uniwersalną. Można ją również stosować jako zabezpieczającą bramkę dla zwierząt domowych. Bramka rozporowa na schody jest też bardzo prosta w montażu i demontażu. Nikt nie powinien mieć problemu z przymocowaniem jej do ściany lub futryny drzwi. Wszystkie elementy potrzebne do instalacji zostały dołączone do zestawu.

Dane szczegółowe

Materiały: metal, tworzywo ABS

Kolor: biały

Wymiary

Szerokość: 71 cm

Wysokość: 77 cm

Waga: 4.6 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski