Wczytuję dane...

Blokady antykradzieżowe

Niezależnie od tego, czy zostawiasz swój samochód lub motocykl na kilkanaście dni na parkingu, czy też parkujesz pojazd na całą noc w obcym mieście – zastosuj dodatkowe blokady antykradzieżowe. Kradzieże aut, motocykli i rowerów to prawdziwa plaga! Ofiarą złodzieja może paść każdy z nas, dlatego warto zachować czujność. 

Blokady antykradzieżowe samochodów

Najprostszym rozwiązaniem jest blokada na koło samochodowe: bez problemu zamontujesz ją w kilka chwil. Blokady antykradzieżowe do samochodów dostępne w naszym sklepie to skuteczny sposób na zabezpieczenie samochodu – są uniwersalne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nasze blokady samochodowe to propozycja dla osób zainteresowanych zabezpieczeniem auta przed kradzieżą w każdych warunkach. ​

Blokady rowerowe i motocyklowe

Chcesz skutecznie zabezpieczyć motocykl? Zastosuj dodatkową blokadę; blokady motocyklowe są stosunkowo lekkie, dlatego możesz wozić je ze sobą w dłuższe trasy i montować za każdym razem, gdy oddalasz się od swojej maszyny. Z kolei profesjonalne blokady rowerowe są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż zwykła kłódka, którą złodziej przetnie nożycami w kilka chwil.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (3)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski