Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10711DE-CF
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
634,00 PLN
Opis produktu

Biurko wyposażone w elektryczny system regulacji, dzięki czemu można dostosować jego wysokość w zakresie od 71,5 do 115,5 cm, umożliwiając każdemu znalezienie idealnej pozycji. Powierzchnia robocza o wymiarach 110 x 60 cm zapewnia dużo miejsca do pracy, czytania lub wykonywania innych czynności. Co więcej, ogólna konstrukcja stołu jest solidna i trwała, zdolna utrzymać do 80 kg. Dzięki metalowym nogom i regulowanym stopkom biurko komputerowe jest bardzo stabilne i nie chwieje się.

Regulowana wysokość: Dzięki regulowanej wysokości w zakresie 71,5-115,5 cm biurko jest ratunkiem dla osób prowadzących siedzący tryb życia. Pozwala na aktywną i zdrową pracę, elastycznie zmieniając pozycję z siedzącej na stojącą, co poprawia koncentrację i łagodzi napięcie.

Łatwe sterowanie: Proces podnoszenia jest płynny i cichy. Biurko jest wyposażone w 2-przyciskowy kontroler, który umożliwia regulację wysokości poprzez naciśnięcie.

System antykolizyjny i bezpieczna konstrukcja: Aby zapobiec kolizjom, biurko posiada system antykolizyjny, który może wykrywać przeszkody podczas regulacji wysokości. Dodatkowo silnik wyposażony jest w zabezpieczenie przed przeciążeniem i przegrzaniem, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania.

Duża powierzchnia robocza: blat biurka składa się z 2 połączonych ze sobą paneli i ma wymiary 110 x 60 cm, w sam raz do pracy, zabawy, nauki lub innych czynności. Dodatkowo, dzięki otworowi na kable, przewody nie plączą się. Zaokrąglone rogi blatu zapobiegają nieprzyjemnym uderzeniom i zadrapaniom. Uwaga: nie należy przeciążać krawędzi.

Solidna metalowa rama: Nogi stołu wyposażone są w regulowane nóżki, dzięki czemu stół dostosowuje się do nierównych podłóg i jest bardziej stabilny. Zaleca się jednak, aby nie przeciążać zbytnio jednej strony lub krawędzi stołu.

Pakiet zawiera:

  • 1 x biurko elektryczne
  • 1 x instrukcja

Uwaga: Przed montażem zalecamy docisnąć łącznik kolumny silnika

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski