Wczytuję dane...
Kod producenta: BB5647
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
312,00 PLN
Opis produktu

Barierka do łóżka zabezpieczająca dziecko

Nasza barierka do łóżka to poczucie komfortu i bezpieczeństwa, która pozwala na spokojny sen. Dzieci lubią szukać swojej ulubionej pozycji do spania, co wiążę się z nieświadomym przemieszczaniem z boku na bok. Dziecko położone na łóżku powinno być zabezpieczone przed upadkiem i związanym z tym niebezpieczeństwem. Barierka reguluje się w 4 pozycjach w zależności od materaca. Można ją również wygodnie podnieść jedną ręką. Dodatkowo, żelazna rama z poliestrowym pokryciem zapewnia stabilność i bezpieczeństwo oraz dopasowuje się do różnych typów łóżek. Jest łatwa w montażu bez użycia narzędzi.

Bezpieczeństwo: Dzięki bezszwowej konstrukcji i podwójnemu zamkowi, rodzice mogą spać spokojnie wiedząc, że ich dzieci są bezpieczne i nie wypadną z łózka.

Regulowana wysokość: Wyposażony w siatkę zabezpieczającą, może być regulowany w 4 pozycjach od 80 do 95 cm, przystosowując się do różnych typów łóżek.

Trwała konstrukcja: Wykonana z wysokiej jakości żelaznej ramy pokrytej poliestrem, posiada podstawę w kształcie litery T, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo.

Uniwersalność: Mierząca 200 cm długości pasuje do różnych typów łóżek. Nieważne, czy Twoje dziecko potrzebuje spać z kimś, czy zaczyna być samodzielne, ta barierka będzie mu towarzyszyła na każdym etapie rozwoju.

Łatwy montaż: Dzięki szczegółowej i łatwej do zrozumienia instrukcji, montaż zajmuje tylko kilka minut. Siatkę można prać w pralce w temperaturze 30°

 

Cechy:

  • Łatwy montaż bez użycia narzędzi
  • Podwójny zamek bezpieczeństwa
  • Dostosowuje się do wzrostu dziecka
  • Zapobiega przypadkowym upadkom dzięki bezszwowej konstrukcji
  • Siatka z uroczymi wzorami zapewniająca wentylację
  • Każdą stronę można wygodnie podnieść jedną ręką
  • Regulacja w 4 pozycjach
  • Wysokiej jakości żelazna rama z nogami w kształcie litery T zapewniającymi stabilność
  • Z poliestru i gładkiej powierzchni dla bezpieczeństwa i trwałości

Dane szczegółowe:

Materiały: metal, plastik, poliester

Wymiary całkowite: 200 x 47 x 80-95 cm

Waga: 5 kg

Pakiet zawiera:

1 x barierka do łóżka

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski