Wczytuję dane...

Bagażniki samochodowe

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli bagażników dachowych. Są kompatybilne z wszystkimi markami motoryzacyjnymi, łatwe i intuicyjne w obsłudze.

Tanie bagażniki dachowe

Do wyboru jest wiele możliwości: bagażniki na hak, boxy dachowe i bagażniki dachowe oraz stojaki na rowery na hak i bagażniki montowane na drzwiach bagażnika, tak zwane bagażniki na klapę.

Bagażniki na hak

Bagażniki rowerowe na hak i stojaki rowerowe na hak to konstrukcje, które montuje się do samochodowego haka. Mieszczą one od jednego do czterech bicyklów. To rozwiązanie bezpieczne dla karoserii. Wprawny kierowca szybko przyzwyczai się do zmienionej długości auta. Uchwyty rowerowe na hak montuje się w kilkanaście minut. Są łatwe w obsłudze i bezpieczne.

Boxy dachowe

To drugie najpopularniejsze rozwiązanie w kategorii bagażników samochodowych. Można przewozić w nich różne bagaże od długich nart po zwykłe przedmioty codziennego użytku. Przydają się zwłaszcza w sytuacji, gdy bagażnik samochodowy nie jest zbyt pojemny, a nie chcemy zagracać wnętrza auta ze względu na komfort pasażerów. Przy wyborze boxu dachowego należy zwrócić uwagę na jego ładowność i wagę, a także rozmiar. Boxy dachowe dopasowuje się przede wszystkim do marki i modelu posiadanego auta.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (4)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski