Wczytuję dane...
Kod producenta: CB10252GR
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
615,00 PLN
Opis produktu

Aksamitny fotel biurowy z podłokietnikami

Aksamitny fotel jest elastyczny, piękny i praktyczny. Dzięki podstawie z 5 metalowymi nogami, stabilność jest gwarantowana. Cała aksamitna powierzchnia jest delikatna dla skóry, a poduszka i oparcie są wyściełane pianką o wysokiej gęstości dla zapewnienia komfortu. Ergonomiczna konstrukcja z podłokietnikami pasuje zarówno do pleców jak i ramion. Wysokość fotela jest regulowana w zakresie od 83 do 90 cm, w zależności od postury użytkowników. Dostosowując się do indywidulanych potrzeb, istnieje możliwość zdjęcia poduszki i wymienienia jej na własną. Możesz umieścić fotel w różnych miejscach i używać go jako krzesło biurowe, do makijażu i do komputera.

Regulowane siedzisko: Wystarczy podnieść dźwignię, aby dostosować wysokość w zakresie od 83 do 90 cm. Dodatkowo, wahadłowe oparcie pozwala na przechylanie się w zakresie od 100 do 140°, dodając komfortu.

Ergonomiczna konstrukcja z podłokietnikami: Dzięki konstrukcji all-in-one, oparcie i podłokietniki są połączone gładkimi liniami. Kiedy opierasz się o oparcie, Twoje plecy są dobrze podparte, a ręce spoczywają na podłokietnikach.

Duży komfort: Oprócz ergonomicznego kształtu, który zwiększa wygodę, nasze materiały są delikatne dla skóry oraz miękkie. Powierzchnia pokryta jest oddychającym aksamitem, a poduszka i oparcie wyściełane są pianką o wysokiej gęstości.

Zdejmowana poduszka: Aby dostosować się do indywidualnych potrzeb, poduszka fotela jest zdejmowana i istnieje możliwość montażu własnej. 

Łatwy montaż i stylowy design: Dzięki szczegółowej instrukcji montaż jest szybki i łatwy. Można go postawić w salonie jako fotel wypoczynkowy, w sypialni jako fotel do toaletki lub w biurze jako fotel biurowy.

Cechy:

  • Przyjazny dla skóry aksamit i gąbka o dużej gęstości
  • Zapięcie na rzepy ułatwiające zdjęcie poduszki
  • Siedzisko z regulowaną wysokością
  • Wahadłowe oparcie do bujania się w zakresie od 100 do 140 stopni
  • 5-ramienna metalowa podstawa zapewniająca stabilność
  • Obrotowa konstrukcja 360°
  • Kółka obrotowe do poruszania się po różnych podłożach
  • Idealny do biura, salonu, gabinetu i recepcji

Dane szczegółowe

Kolor: szary

Materiał: aksamit, gąbka, PP, metal, sklejka

Wymiary całkowite: 59,5 x 58,5 x 83-90 cm

Głębokość siedziska: 45 cm

Udźwig: 150 kg

Waga: 9,4 kg

Pakiet zawiera

1 x fotel

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski