Wczytuję dane...
Kod producenta: HT0584
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
111,99 PLN
Opis produktu

Dekoracje, takie jak baldachimy nad łóżeczko, mają wpływ na charakter dziecięcego pokoju. Chociaż bez wątpienia ich walor estetyczny wysuwa się na pierwszy plan, to z całą pewnością funkcja ochrony przed owadami również jest istotna. Różowy baldachim o królewskim wyglądzie uczyni z pokoju komnatę dla małej księżniczki lub małego królewicza, a jednocześnie przyczyni się do spokojnego snu twojej pociechy.

Baldachim do łóżeczka dziecięcego i ozdobna moskitiera

Drzemki w ciągu dnia i mocny sen w nocy mają ogromny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka. Aby był niezakłócony, ważna jest nie tylko cisza i odpowiednie światło, ale na przykład wiosną czy latem przyda się też ochrona przed owadami. Baldachim do łóżeczka - turystycznego i do domu - doskonale sprawdzi się w tej funkcji. Oprócz tego, że pięknie się prezentuje, pełni bardzo ważną funkcję — chroni noworodka przed komarami i innymi rodzajami owadów. To szczególnie ważne, ponieważ pediatrzy nie zalecają stosowania środka odstraszającego do szóstego miesiąca życia.Tkanina nie utrudnia swobodnej cyrkulacji powietrza, pozwalając na komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie najmłodszych.

Baldachim ozdobny pełniący funkcję moskitiery

Świadomość, że dzieci są chronione, to dla rodziców jedyny sposób na zachowanie spokoju. Obecność siatki nad łóżkiem, szczególnie w letnie wieczory, daje opiekunom pewność, że drzemka lub sen pozostaną niezakłócone bzyczeniem lub ukąszeniem komara lub natrętnym odgłosem muchy. Tkanina jest wystarczająco długa, aby owinąć całe łóżeczko. Ten rodzaj baldachimu ma na wierzchu materiał w formie „siatki”, która zapobiega przedostawaniu się owadów.

Siatka-baldachim to także jedna z dekoracji w pokoju dziecięcym, która dodaje subtelności i wdzięku.

Baldachim do łóżeczka dziecięcego

To przyjemność przygotowywać dom na przybycie nowej istoty. Elementy składające się na kompozycję pomieszczenia pomagają stworzyć powitalną atmosferę. Łóżeczko z baldachimem dodaje wyjątkowego uroku pokojowi dziecięcemu, a także pomaga chronić dziecko. Oprócz upiększania otoczenia, przedmioty te są również niezbędne do rutynowej pielęgnacji, ułatwiając życie rodzicom i zapewniając większy komfort i ochronę maluchom. Nie czekaj i zainwestuj w baldachim do łóżeczka!

Cechy

Różowy baldachim idealny do pokoju Twojego dziecka!

Ochrona przed owadami - moskitiera ochroni Twoje dziecko przed ukąszeniami owadów i zapewni mu spokojny, zdrowy sen

Uroczy design - baldachim został zaprojektowany w zabawnym i kolorowym stylu, dzięki czemu będzie doskonałą dekoracją dziecięcego pokoju

Dane szczegółowe

Materiał: wysokiej jakości tkanina poliestrowa

Kolor: różowy

Wymiary

Średnica kopuły: 60 cm

Długość: 230 cm

Waga: 400 g

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski