Wczytuję dane...
Kod producenta: HW59510
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
203,00 PLN
Opis produktu

Sztuczna roślina ozdobna palma w doniczce 110 cm

Chcesz wykorzystać rośliny do dekoracji, ale bez zbytniego nakładu pracy i myślenia o ich pielęgnacji? Rozwiązaniem może być w tej sytuacji sztuczna roślina do salonu, taka jak palma w doniczce. Dawno minęły czasy, kiedy postrzegano ten dodatek do wyposażenia wnętrza jako oznakę złego gustu. Obecnie wybrany materiał i technika zastosowana w produkcji pozwalają na odtworzenie modeli o kolorystyce, połysku i cechach bardzo zbliżonych do naturalnych gatunków. Sztuczne palmy w doniczce prezentują się tak samo dobrze jak prawdziwe! Ich pielęgnacja, w przeciwieństwie do żywych kwiatów, nie wymaga specjalnej uwagi ani umiejętności - wystarczy od czasu do czasu zetrzeć kurz z liści lub zafundować palmie prysznic.

Sztuczna palma w doniczce

Sztuczna palma w doniczce wykonana jest z najwyższej jakości poliestru, drewna oraz tworzywa sztucznego — przez co może ozdabiać Twoje mieszkanie, poczekalnię lub biuro przez lata. Znajduje szerokie zastosowanie w dekoracji. Ze sztuczną palmą stworzysz harmonijną aranżację, bez obaw o kondycję znajdujących się w Twoim otoczeniu zielonych akcentów.

Sztuczne rośliny — palma w doniczce

Sztuczne rośliny mogą odtwarzać szeroką gamę gatunków i występują w różnych rozmiarach, a nasza ozdobna palma w doniczce ma aż 110 cm. Podstawa wykonana jest z cementu, co zabezpiecza ją przed przewróceniem się i sprawia, że jest stabilna. Możesz postawić ją na podłodze, w holu lub w pobliżu mebli, takich jak sofy i meble telewizyjne. Jeśli chcesz uzyskać bardziej realistyczne wrażenie, użyj kamyczków i żwiru do dekoracji wnętrza doniczki - uzyskasz wówczas naturalny efekt. 

Cechy

Wysoka roślina ozdobna w donicy idealna do Twojego domu oraz biura!

28 liści - 5 pni z 28 liśćmi zapewniają roślinie naturalny wygląd, a jednocześnie nie wymagają pielęgnacji

Stabilna konstrukcja - stabilna cementowa podstawa o średnicy 16 cm zabezpiecza przed przewróceniem i zapewnia bezpieczeństwo

Wysokiej jakości materiały - roślina została wykonana z najwyższej jakości poliestru, drewna oraz tworzywa sztucznego, dzięki czemu zapewnia trwałość na lata

Dane szczegółowe

Ilość liści: 28

Ilość łodyg: 5

Materiały: wysokiej jakości poliester, drewno oraz tworzywo sztuczne

Wymiary

Wysokość: 110 cm

Średnia donicy: 16 cm

Waga: 4.5 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski