Wczytuję dane...
Kod producenta: KC49466
Wysyłka w: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
175,00 PLN
Opis produktu

Zestaw 3 garnków kuchennych ze stali nierdzewnej

Dobry zestaw do gotowania nie doda Ci umiejętności kulinarnych, ale z całą pewnością pomoże w tworzeniu różnych dań i wypróbowywaniu nowych przepisów. W tym przypadku jakość ma duże znaczenie. Odpowiednio wykonane naczynia zapewniają bowiem właściwą dystrybucję ciepła, przez co ułatwiają gotowanie.

Ten 3-elementowy komplet garnków wykonanych ze stali nierdzewnej doskonale przewodzi i rozprowadza temperaturę. Jednocześnie jest łatwy w czyszczeniu dzięki gładkim i higienicznym powierzchniom. Stal jest również odporna na ścieranie i zapobiega przywieraniu potraw, dlatego tak dobrze sprawdza się w kuchni!

Wybierz ten zestaw garnków, jeśli chcesz korzystać ze sprzętu podobnego do tego znajdującego się w profesjonalnych kuchniach. 2 garnki o różnych pojemnościach i rondel z długą rączką ułatwią przygotowywanie wielu potraw – zarówno dla jednej osoby, jak i dla całej rodziny. W komplecie znajdują się też 3 idealnie dopasowane pokrywy. Wykonano je ze szkła, dzięki czemu ułatwiają kontrolowanie procesu gotowania. To podstawowy komplet garnków, który jednak na pewno nie zawiedzie Cię swoją jakością.

W zestawie

2 garnki

Rondel

3 szklane pokrywy

Dane szczegółowe

Materiały: wysokiej jakości stal nierdzewna i szkło

Kolor: srebrny

Wymiary

Wymiary garnków: 34 x 10 cm / 29 x 13.3 cm / 32.3 x 12.3 cm

Średnice pokryw: 25 cm / 21 cm / 17.3 cm

Waga zestawu: 4 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski