Wczytuję dane...
Kod producenta: GT2990GR+
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1794,00 PLN
Opis produktu

Blaszany domek narzędziowy do przydomowego ogrodu

Własny ogródek to nie tylko miejsce odpoczynku, ale i pracy. A jeśli już o pracy mowa, pielęgnacja ogródka wymaga zastosowania wielu narzędzi, które często zajmują sporo miejsca. Rozwiązaniem tego problemu jest blaszany domek narzędziowy, w którym można przechowywać narzędzia, kosiarkę, sprzęt ogrodniczy, zabawki czy rowery. Praktyczna szopa blaszana jest estetyczna i utrzymana w stonowanej kolorystyce, dlatego stanowi dodatkowy element dekoracyjny ogrodu. Komórka narzędziowa blaszana to funkcjonalne rozwiązanie przeznaczone na wiele lat użytkowania.

Altana narzędziowa wykonana z wysokiej jakości blachy i ocynkowanej stali jest wytrzymała, stabilna oraz odporna na warunki atmosferyczne i korozję. Blaszany domek wyposażony jest także w dwuspadowy dach, który zapobiega gromadzeniu się wody i śniegu, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Za odpowiednią cyrkulację powietrza odpowiadają 2 otwory wentylacyjne umieszczone nad wejściem. Wygodę użytkowania zapewniają przesuwane drzwi, a przestronne wnętrze umożliwia przechowywanie dowolnych sprzętów przeznaczonych do pielęgnacji ogrodu czy sportów outdoorowych.

Domki narzędziowe blaszane mogą również służyć jako schowki na meble ogrodowe, które należy zabezpieczyć przed mrozem po sezonie letnim. Schowek blaszany jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Wszystkie elementy wraz z instrukcją znajdują się w zestawie, dlatego złożenie komórki narzędziowej nie wymaga specjalnych umiejętności.

Dane szczegółowe

Materiały: wysokiej jakości blacha oraz ocynkowana stal

Kolor: ciemnoszary

Wymiary

Długość: 191 cm

Szerokość: 277 cm

Wysokość: 192 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski