Wczytuję dane...
Kod producenta: TL32008RE
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Skrzynka narzędziowa metalowa

W każdym warsztacie konieczne jest stworzenie miejsca, w którym można bez problemu przechowywać różne narzędzia. Zwykle są to przedmioty dość niewielkie, dlatego tak ważne jest przeznaczenie na ten cel wielu szuflad czy półek. Idealnym wyborem jest skrzynka na narzędzia metalowa, pozwalająca na rozłożenie poszczególnych elementów w sposób uporządkowany, a następnie ich zamknięcie, chowając je przed wzrokiem innych osób. To funkcjonalny produkt, idealny dla każdego majsterkowicza.

Wytrzymała skrzynka idealna do warsztatu

W przydomowych, a także profesjonalnych warsztatach warto zastosować odpowiednie produkty. Muszą być one bardzo wytrzymałe. Skrzynka narzędziowa metalowa została wykonana z blachy stalowej malowanej proszkowo, dlatego jest ona nie tylko niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, lecz także nie ulega korozji. Dzięki temu z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas wszelkich prac, także tych wiążących się z obecnością wilgoci. Szuflady umieszczono natomiast na wytrzymałych prowadnicach z łożyskami kulkowymi.

Funkcjonalna skrzynka narzędziowa z metalu

Dostępna skrzynka narzędziowa metalowa duża jest bardzo funkcjonalna. Z powodzeniem można zamknąć ją na dwie kłódki, zabezpieczając przed dostępem osób niepowołanych. Jest ona także łatwa w przenoszeniu, dzięki czemu sprawdzi się w sytuacji, gdy dokonujesz napraw lub innych prac w terenie i chcesz zabrać ze sobą niezbędne narzędzia. Taka skrzynka z powodzeniem przetrwa wiele lat intensywnego użytkowania, nawet jeśli zamierzasz przechowywać w niej akcesoria o łącznej masie 10 kg. Sprzyja temu także podzielenie produktu na kilka szuflad, dzięki czemu można samodzielnie posegregować posiadane narzędzia.

Cechy

Poręczna szafka narzędziowa idealna do warsztatu, garażu i domu!

Dużo miejsca do przechowywania - 3 szuflady i górny pojemnik zapewniają dużą przestrzeń do przechowywania Twoich narzędzi i akcesoriów

Wysokiej jakości materiały - skrzynia została wykonana z najwyższej jakości stalowej blachy, dzięki czemu zapewnia niezrównaną wytrzymałość i trwałość. Każda szuflada jest zamontowana na prowadnicy z łożyskiem kulkowym

Zamykana na kłódki - 2 zamknięcia na kłódki chronią przed przypadkowym otwarciem i dostępem innych osób

Łatwość przenoszenia - dzięki poręcznemu uchwytowi, skrzynka jest niezwykle poręczna i łatwa do przenoszenia

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie szuflady: 10 kg

Materiał: wysokiej jakości blacha stalowa malowana proszkowo

Kolor: czerwony

Wymiary

Wymiary całkowite

  • Szerokość: 52 cm
  • Głębokość: 21.5 cm
  • Wysokość: 30 cm

Wymiary górnego pojemnika

  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 20 cm
  • Wysokość: 4 cm

Wymiary szuflady

  • Szerokość: 52 cm
  • Głębokość: 20 cm
  • Wysokość: 6 cm

W zestawie

Skrzynka narzędziowa

Zestaw 2 kluczy

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski