Wczytuję dane...
Kod producenta: GT3395
Wysyłka w: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
399,00 PLN
Opis produktu

Kosiarka żyłkowa spalinowa

Posiadanie przydomowego ogrodu lub działki rekreacyjnej niesie z sobą szereg profitów, wśród których najistotniejszym jest możliwość relaksu na własnym kawałku zieleni. Ta niewątpliwa przyjemność ma jednak swoją cenę. Pielęgnacja ogrodu nie należy do najłatwiejszych zadań i zabiera sporo czasu. Takie uciążliwe zabiegi, jak koszenie trawy, mogą jednak stać się o wiele prostsze i mniej czasochłonne, jeśli dysponuje się odpowiednim sprzętem. Nieodzownym akcesorium do prac ogrodowych jest kosiarka spalinowa żyłkowa.

Podkaszarka żyłkowa, znana także jako kosiarka żyłkowa, to narzędzie, które doskonale sprawdza się przy usuwaniu trawy czy chwastów w trudno dostępnych dla zwykłej kosiarki miejscach, na przykład między grządkami, wokół drzew czy pod żywopłotem. Elementem tnącym w tym poręcznym urządzeniu jest nylonowa żyłka umocowana na specjalnej, obrotowej głowicy. Kosiarka żyłkowa spalinowa jest bardzo precyzyjna i pozwala dotrzeć do każdego zakamarka ogrodu. Dzięki zasilaniu silnikiem odległość od gniazdka elektrycznego ani nieporęczny kabel nie ograniczają swobody działania.

Oferowana podkaszarka żyłkowa została wyposażona w mocny silnik, w związku z czym nie tylko doskonale radzi sobie z wycinaniem grubej trawy, ale też może pracować nieprzerwanie przez długi czas. Solidna konstrukcja i wygodna rękojeść sprawiają, że urządzeniem można posługiwać się bezawaryjnie i bez wysiłku. Podkaszarka żyłkowa została wykonana z wysokiej jakości żelaza, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała. Prawidłowo eksploatowana, może służyć przez długie lata.

Dane szczegółowe

Moc: 800 W

Prędkość: 7500 rpm

Szerokość cięcia: 430 mm

Pojemność zbiornika: 500 ml

Materiał: wysokiej jakości żelazo

Kolor: czarno-zielony

Wymiary

Długość: 167 cm

Szerokość: 21 cm

Waga: 7.4 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski