Wczytuję dane...
Kod producenta: HW55444
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Drewniany mini sklep spożywczy dla dzieci

Zabawa „w sklep” porusza każde pokolenie. Dzisiejsze dzieci mogą jednak przy niej korzystać z ładniejszych i bardziej realistycznych zabawek. Ten zabawkowy sklepik dla dzieci to niezwykle urocza konstrukcja z drewna. Półki, szufladki i lada pomagają w zorganizowaniu sprzedaży na niby i wczuciu się w odgrywaną rolę. Taka kreatywna zabawa na pewno pobudzi wyobraźnię Twojej pociechy! Sklep do zabawy dla dzieci ma też zegar (pomocny przy nauce odczytywania godziny) oraz tablicę informacyjną, na której można pisać.

Ten mini sklep dla dzieci to tak naprawdę uniwersalny zestaw do wielu zabaw. Neutralny design i kolorystyka sprawiają, że nadaje się zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców i może służyć do organizacji różnych zajęć. Co więcej, może być przydatny nawet wtedy, gdy nie jest używany. Półki i szufladki zapewniają bowiem całkiem sporo miejsca do przechowywania i ukrywania skarbów. Cały supermarket do zabawy dla dzieci wykonano z drewna i płyty MDF, dlatego zniesie duże obciążenia i rozmaite pomysły dzieci.

Zestaw do zabawy w sklep idealnie nada się do wykorzystania w przedszkolu, klubie malucha czy sali zabaw. Jest trwały, a dzięki odpowiedniemu wykonaniu również bezpieczny w użytkowaniu. To też świetny wybór do domu. Dzięki niemu Twoje dziecko zyska narzędzie do kreatywnego spędzania czasu. Sklepik zabawkowy dla dzieci pozwala na zabawę w pojedynkę, w duecie i w grupie. Dlatego jest tak wszechstronny! Zapewnij swojemu maluchowi możliwość rozwoju i mnóstwo rozrywki, wybierając tę kreatywną zabawkę./p>

Dane szczegółowe

Wymagany montaż

Materiały: drewno sosnowe i wysokiej jakości płyta MDF

Kolor: wielokolorowy

Wymiary

Szerokość: 116 cm

Głębokość: 70 cm

Wysokość: 117 cm

Waga: 10 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski