Wczytuję dane...
Kod producenta: SP31658
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
258,00 PLN
Opis produktu

Trenażer do roweru - nie tylko dla kolarzy 

Choć zimno, plucha i błoto nie wykluczają jazdy na rowerze, z pewnością nie są to wymarzone warunki na przejażdżkę. Niepogoda zdecydowanie potrafi utrudnić życie miłośnikom dwóch kółek, szczególnie jeżdżącym regularnie, którzy nie chcą rezygnować z treningu podczas najbardziej niesprzyjających pogodowo miesięcy - jesieni i zimy. Istnieje fantastyczny sposób, by przenieść jazdę na rowerze pod dach - wystarczy zaopatrzyć się w trenażer kolarski rowerowy. To świetne rozwiązanie, które pozwala ćwiczyć na sali, w garażu lub w domowym zaciszu. I to wszystkim – zarówno amatorom zdrowotnych aspektów jazdy na rowerze, jak i kolarzom i rowerzystom przygotowującym się do zawodów.

Jak działa trenażer kolarski rowerowy?

Zasadą działania urządzenia jest taka współpraca z rowerem, by symulować jazdę w realnych warunkach. Chodzi więc głównie o możliwość pedałowania i poruszania tylnym kołem, jak podczas prawdziwego treningu – tyle, że w miejscu. Jedną z największych zalet takiego rozwiązania jest możliwość korzystania z własnego roweru bez konieczności przesiadania się na inny, stacjonarny model, ani zmiany pozycji ciała, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Podsumowując, trenażer rowerowy umożliwia jazdę na własnym rowerze w miejscu. I choć jego przeznaczenie przywołuje na myśl rowerek treningowy do spiningu, budową, działaniem i komfortem użytkowania bardzo się od niego różni. 

Solidny trenażer kolarski w atrakcyjnej cenie 

Trenażer kolarski rowerowy Costway to produkt o stosunkowo prostej budowie, intuicyjnej obsłudze i bardzo solidnej jakości. Wykonany z wysokiej klasy stali jest trwały i niezawodny, zapewniając długotrwałą płynną jazdę i regularne treningi osobom do 150 kg. W użytkowaniu jest dość cichy, dlatego swobodnie nadaje się do użytku domowego. Niewielki po złożeniu trenażer kolarski łatwo będzie także przechować - w szafie czy pod łóżkiem. Urządzenie mimo nieskomplikowanej konstrukcji zapewnia rozbudowane funkcje treningowe , jak np. symulację nachylenia trasy. By rozpocząć jazdę „pod górkę”, wystarczy zwiększenie oporu generowanego przez rolkę oporową dociśniętą do tylnego koła. 

Cechy

Ciesz się wygodą ćwiczeń bez wychodzenia z domu!

Wysokiej jakości materiały - trenażer został wykonany z najwyższej jakości stali, dzięki czemu zapewnia niezrównaną wytrzymałość, stabilność i trwałość. Maksymalne obciążenie urządzenia to aż 150 kg

Płynne działanie - maszyna działa bardzo cicho i płynnie. Wbudowany system oporu jest niezwykle łatwy w użyciu

Składana konstrukcja - dzięki składanej konstrukcji maszynę można z łatwością przechowywać i przenosić

Antypoślizgowe podkładki - antypoślizgowe podkładki zapewniają stabilność i bezpieczeństwo

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 150 kg

Kompatybilności z kołami o rozmiarach: od 26 do 28''

Materiały: wysokiej jakości stal, tworzywo ABS oraz PE

Kolor: czarny

Wymiary

Szerokość: 54 cm

Głębokość: 48 cm

Wysokość: 39 cm

Waga: 6.6 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski