Wczytuję dane...
Kod producenta: OP3613BE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
252,00 PLN
Opis produktu

Dach zamienny do altany

Chcesz naprawić lub odmienić wygląd swojej altany? Nasza oferta obejmuje poszycie dachu pawilonu ogrodowego, które pięknie odświeży wygląd mebli stojących na świeżym powietrzu i pomoże Ci stworzyć nowy, letni azyl dla Ciebie i rodziny. Może się zdarzyć, że stary dach altanki został zniszczony pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych lub nadszedł czas, aby zmienić obecny kolor lub styl baldachimu. Jeśli tak, to zamienne zadaszenie pawilonu ogrodowego z naszego asortymentu jest idealnym rozwiązaniem, by dokonać tych zmian.

Funkcjonalny dach pawilonu ogrodowego

Altany to fantastyczne konstrukcje ogrodowe, które oferują oddzieloną od reszty przestrzeń idealną do spędzania w niej czasu z gośćmi i cieszeniu się świeżym powietrzem. Wybór odpowiedniego dachu na pawilon ogrodowy to ważna decyzja, ponieważ wpłynie ona na atrakcyjność wizualną altany oraz jej wytrzymałość i trwałość. Dlatego z dumą prezentujemy funkcjonalne poszycie pawilonu ogrodowego, które warto u nas kupić ze względu na jego niezawodność, prostą instalację i funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu stabilnych i odpornych na warunki pogodowe materiałów dach altany gwarantuje trwałość i odporność na promienie słoneczne oraz deszcz. Daje efekt parasola, co skutecznie zapobiega nadmiernej ekspozycji na słońce i pozwala mile spędzić czas w cieniu, nawet w upalne dni.

Poszycie na pawilon ogrodowy – świetny stosunek jakości do ceny

Zaoszczędź czas i pieniądze, modernizując swoją starą altanę z pomocą wymiennego poszycia namiotu ogrodowego, które kupisz w naszym sklepie. W łatwy i szybki sposób z pomocą rzepów zamocujesz nowy dach na altanie. Prosta konstrukcja sprawia, że montaż jest łatwy, a całość stabilna. Dach na pawilon ogrodowy 3 x 3 m kupisz w atrakcyjnej cenie, a my wyślemy i dostarczymy go do Ciebie za darmo. Tobie pozostanie tylko zdjąć stary baldachim i zgodnie z instrukcją krok po kroku zamontować nowe poszycie. Później możesz usiąść wygodnie i cieszyć się swoją nową altanką przez kolejny sezon.

Cechy

Pasuje do większości modeli altanek drewnianych i aluminiowych o wymiarach 3 x 3 metry

Wysoka funkcjonalność - dzięki zastosowaniu stabilnych i odpornych na warunki pogodowe materiałów dach altany gwarantuje trwałość i wysoką funkcjonalność

Efekt parasola - skutecznie zapobiega nadmiernej ekspozycji na słońce

Rzepy - zamocuj nowy dach swojej altany za pomocą rzepów w łatwy i szybki sposób

Prosta konstrukcja - dach jest stabilny i prosty w montażu

Informacje szczegółowe

Kolor: beżowy

Wymiary zewnętrzne: 300 x 300 cm

Wymiary małego wylotu powietrza: 90 x 90 cm

Wysokość krawędzi: 22 cm

Różnica wysokości: 73 cm

Waga: 2 kg

Zawartość opakowania

1 x materiał wierzchni na altanę

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski