Wczytuję dane...
Kod producenta: TY557438RE
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Automat na monety: świetna zabawa dla młodszych i starszych

Coin Pusher to maszyna, w której znajdują się monety o nominałach 1, 2 i 5 zł. Automaty na monety spotkać można przede wszystkim w kasynach i salonach gier – to jednak kosztowna rozrywka i zdecydowanie nie polecamy szukania szczęścia w taki sposób! Zabawkowy automat na monety pozwala poczuć smak wygranej bez wydawania prawdziwych pieniędzy. Miniaturowy „popychacz monet” na żetony zapewnia wiele godzin satysfakcjonującej zabawy – zarówno dorosłym, jak i dzieciom. 

Zabawkowy automat na baterie został dodatkowo wyposażony w funkcję muzyki i oświetlenia LED, dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze przyjemniejsza. Najmłodsze dzieci podczas wrzucania żetonów ćwiczą koordynację wzrokowo – ruchową; starsze – uczą się zdrowej rywalizacji z rówieśnikami, a dorośli z pewnością docenią taką atrakcję na imprezie. Przekonajcie się, komu tego dnia dopisze szczęście i zgarnie całą pulę! To również świetny pomysł na prezent na parapetówkę, osiemnastkę czy rocznicę.

Cechy

Maszyna do zdobywania monet dla Twojego dziecka!

Doskonała zabawa dla Twojego dziecka - coin pusher to tradycyjna gra zręcznościowa. Wypełnij maszynę dołączonymi do zestawu monetami i staraj się zdobyć ich jak najwięcej!

Rozwój psychoruchowy - zabawka jest idealna do rozwijania zdolności psychoruchowych oraz koordynacji ręka-oko Twojego dziecka

Efekty dźwiękowe i wielokolorowe światła - efekty dźwiękowe i kolorowe światła tworzą wyjątkową atmosferę gry

Zasilanie na baterie - dzięki zasilaniu na baterie, Twoje dziecko może cieszyć się zabawą bez względu na miejsce

Dane szczegółowe

Wiek: od 3 lat

Zasilanie na 4 baterie typu D

Kolor: czerwony

Wymiary

Szerokość: 26 cm

Głębokość: 19.5 cm

Wysokość: 34.5 cm

Waga: 2.5 kg

W zestawie

Automat na monety

150 monet

* Baterie nie są częścią zestawu

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski