Wczytuję dane...
Kod producenta: PS7483BE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
805,00 PLN
Opis produktu

5-poziomowe drzewko dla kota z domkiem

Nasze drzewko wspinaczkowe dla kotów zostało zaprojektowane z wieloma w pełni owiniętymi sizalowymi słupkami, które są trwałe i odpowiednie dla kotów do ostrzenia pazurów i wspinania się bez uszkadzania mebli. Drzewko wspinaczkowe dla kotów ma rampę, która pomaga kotom dotrzeć do domku zabaw, który ma wiele wejść, aby zapewnić dobrą wentylację podczas odpoczynku kotów. Dwie platformy na górze są wyposażone w pluszowe, wypełnione pianką poduszki dla optymalnego komfortu. Dodatkowo wieża wspinaczkowa ma mocną i stabilną konstrukcję o nośności 15 kg na warstwę, więc nie będziesz musiał się martwić, że będzie się chwiać, gdy koty będą na nią wskakiwać.

Niekończąca się zabawa: nasze centrum aktywności dla kotów zawiera dwie platformy, wygodny domek do zabawy i dwie wysokie półki, dzięki czemu Twój kot ma mnóstwo miejsca do skakania, odpoczynku, zabawy i wspinaczki.

Wiele praktycznych słupków sizalowych: domek dla kota z drapakiem został zaprojektowany z wieloma 100% naturalnymi słupkami sizalowymi, wystarczająco mocnymi i trwałymi, aby Twój kot mógł ostrzyć łapy i wspinać się w górę bez obawy o uszkodzenie mebli.

Bezpieczeństwo i stabilność przede wszystkim: każda platforma drzewa wykonana jest z wysokiej jakości drewna inżynieryjnego, wystarczająco mocnego, aby koty ważące 15 kg mogły bezpiecznie wskoczyć lub zejść z tego drzewa. Ponadto dodaliśmy dodatkową rampę do wspinania się, aby zwierzęta o ograniczonej mobilności lub te w zaawansowanym wieku mogły łatwo dotrzeć do wysokiej platformy bez uszkodzenia stawów.

Zaktualizowana konstrukcja zapewniająca wysoki komfort: zarówno platformy, jak i domek do zabawy posiadają miękkie pluszowe poduszki z pianką wyściełającą dla wygodnego snu. Dodatkowo domek dla kota posiada wiele wejść, które nie tylko zapewniają łatwy dostęp, ale również doskonałą wentylację.

Stylowy design do wszechstronnego zastosowania: nasz wielopoziomowy domek dla kota ma kompaktową konstrukcję. Boczne wejście do hodowli ma kształt uroczej kociej łapki, co przyciąga koty i doskonale komponuje się z każdym stylem wystroju - salonu, sypialni czy balkonu.

Cechy:

  • Wielopoziomowa konstrukcja zapewnia kotom dużo miejsca do zabawy i odpoczynku
  • 2 legowiska są idealne dla kotów, które chcą się zdrzemnąć lub podziwiać dalekie widoki
  • Miękki plusz jest wypełniony gąbką dla dodatkowego komfortu
  • Duża kondominium z oknem i drzwiami zapewnia łatwy dostęp i dobrą wentylację
  • W pełni owinięte sizalowe słupki są trwałe i pozwalają kotom na drapanie
  • Wbudowana rampa pomaga kotom dostać się na wyższą platformę
  • Wysokiej jakości drewniana podstawa zwiększa stabilność
  • Odpowiednie dla małych i średnich kotów do 15 kg

Dane szczegółowe:

Kolor: beżowy

Materiał: drewno sizal, plusz

Wymiary całkowite: 59 x 59 x 157 cm

Wymiary górnej grzędy: 53 x 45 x 9 cm

Wymiary małej grzędy: 53 x 45 x 9 cm

Maksymalne obciążenie platformy: 15 kg

Waga: 24 kg

Paczka z produktem zawiera:

1 x słupek do drapania

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski