Wczytuję dane...
Kariera

Poznajmy się!

Costway to międzynarodowa firma z 20-letnim doświadczeniem z powodzeniem operująca w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania czy Włochy.

Sprzedajemy artykuły domowe, ogrodowe, meble, sprzęt sportowy, zabawki, sprzęt do majsterkowania, produkty przemysłowe, biurowe i wiele innych.

Odkryj zróżnicowane i otwarte miejsce pracy w międzynarodowej firmie. Razem możemy więcej!

Costway magazyn w Przejazdowie

Costway Nasze doświadczenia

Nasze Zespoły

Pracujemy w gronie profesjonalistów z różnych dziedzin - łączy nas poczucie wspólnoty i dążenie do wyznaczonych celów. Doceniamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności naszych Zespołów, dlatego powierzamy naszym pracownikom dużą niezależność w działaniu.

Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele a różnorodność i otwarty umysł uważamy za wartość dla firmy.

DZIAŁ MARKETINGU INTERNETOWEGO E-COMMERCE

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

DZIAŁ LOGISTYKI (OBSZARY IMPORTU, TRANSPORTU I MAGAZYNOWANIA TOWARÓW)

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

DZIAŁ HR I ADMINISTRACJI

DZIAŁ KOMUNIKACJI MIĘDZYNARODOWEJ

Costway Proces rekrutacyjny

Każdy z naszych pracowników jest dla nas ważny i wyjątkowy, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy pakiet benefitów, z którego każdy może dobrać ich zestaw, tak, by odpowiadał on indywidualnym potrzebom.

Benefity dla pracowników Costway

Benefity dla pracowników CostwayNaszym głównym podwykonawcą jest firma Globalway Sp. z o. o., która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu magazynowania i transportu produktów. W 2021 roku we współpracy z PAIH, Panattoni oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną, otwarte zostało centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 52 187 m2. Dzięki inwestycji Globalway wzmocniło swoją pozycję oraz w pełni otworzyło się na magazynowanie i transport towarów dla kontrahentów z całej Europy.
Europejskie Centrum Logistyczne firmy Globalway zlokalizowane w Przejazdowie stanowi jedną z największych inwestycji w Polsce Północnej.Czym zajmuje się Costway i Globalway

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Galeria

Główny magazyn Costway

Globalway

Globalway magazyn

Magazyn produktów Costway

Praca magazynier Globalway

Wnętrze magazynu Globalway

Magazynier Globalway przy pracy

Magazyn pełen paczek

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski