Tanio w Costway.pl
Kariera

Poznajmy się!

Costway to międzynarodowa firma z 20-letnim doświadczeniem z powodzeniem operująca w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania czy Włochy.

Sprzedajemy artykuły domowe, ogrodowe, meble, sprzęt sportowy, zabawki, sprzęt do majsterkowania, produkty przemysłowe, biurowe i wiele innych.

Odkryj zróżnicowane i otwarte miejsce pracy w międzynarodowej firmie. Razem możemy więcej!

Costway magazyn w Przejazdowie

Costway Nasze doświadczenia

Nasze Zespoły

Pracujemy w gronie profesjonalistów z różnych dziedzin - łączy nas poczucie wspólnoty i dążenie do wyznaczonych celów. Doceniamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności naszych Zespołów, dlatego powierzamy naszym pracownikom dużą niezależność w działaniu.

Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele a różnorodność i otwarty umysł uważamy za wartość dla firmy.

 

DZIAŁ MARKETINGU INTERNETOWEGO E-COMMERCE

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

DZIAŁ LOGISTYKI (OBSZARY IMPORTU, TRANSPORTU I MAGAZYNOWANIA TOWARÓW)

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

DZIAŁ HR I ADMINISTRACJI

DZIAŁ KOMUNIKACJI MIĘDZYNARODOWEJ

 

Costway Proces rekrutacyjny

Każdy z naszych pracowników jest dla nas ważny i wyjątkowy, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy pakiet benefitów, z którego każdy może dobrać ich zestaw, tak, by odpowiadał on indywidualnym potrzebom.

Benefity dla pracowników Costway

Benefity dla pracowników Costway

 

  

 

 

Naszym głównym podwykonawcą jest firma Globalway Sp. z o. o., która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu magazynowania i transportu produktów. W 2021 roku we współpracy z PAIH, Panattoni oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną, otwarte zostało centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 52 187 m2. Dzięki inwestycji Globalway wzmocniło swoją pozycję oraz w pełni otworzyło się na magazynowanie i transport towarów dla kontrahentów z całej Europy.
Europejskie Centrum Logistyczne firmy Globalway zlokalizowane w Przejazdowie stanowi jedną z największych inwestycji w Polsce Północnej.

 

 

 Czym zajmuje się Costway i Globalway

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!
praca@costway.pl

Galeria

Główny magazyn Costway

Globalway

Globalway magazyn

Magazyn produktów Costway

Praca magazynier Globalway

Wnętrze magazynu Globalway

Magazynier Globalway przy pracy

Magazyn pełen paczek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium