Tanio w Costway.pl

Słupki z taśmą - doskonały sposób na odgrodzenie przestrzeni

 

Słupki z taśmą to doskonały sposób na bezpieczną organizację przestrzeni wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużą liczbą osób, które powinny się poruszać według wyznaczonych ciągów komunikacyjnych. Kiedy warto wykorzystać taki element aranżacji i gdzie słupki odgradzające sprawdzą się najlepiej? 

Do czego można wykorzystać słupki z taśmą?

Ustawienie słupków z taśmą daje Ci możliwość podzielenia przestrzeni, wytyczenia właściwej drogi lub kierunku kolejki, pozwala również zabezpieczyć te obszary, do których osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Zestawienie kilku słupków odgradzających może tworzyć systemy odgradzające, przydatne w miejscach, gdzie mamy do czynienia z dużym skupiskiem osób i chcemy wyegzekwować odpowiedni ruch, zachowując porządek i bezpieczeństwo.

Słupki odgradzające z czerwonymi taśmami

Słupki odgradzające z czerwonymi taśmami COSTWAY

Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Słupki odgradzające z taśmą to bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie. Wykonane są z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane również na zewnątrz budynków. Słupki odgradzające możesz łączyć w różne systemy i dzielić przestrzeń bez trwałej ingerencji w jej aranżację. Takie rozwiązanie jest również bardzo mobilne. Możesz dowolnie je zmieniać, przestawiać i dostosowywać do aktualnych potrzeb. Słupki odgradzające są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego z powodzeniem można je dopasować do każdego wnętrza. Słupki odgradzające są również bardzo estetyczne i świetnie się sprawdzą nawet w wyjątkowo dekoracyjnych i stylowych przestrzeniach. Znajdziesz także słupki w jaskrawej kolorystyce, które pełnią rolę ostrzegawczą. Różnorodność modeli z pewnością pozwoli Ci dobrać odpowiedni model do swoich potrzeb. 

Słupki odgradzające z łańcuchem zestaw 6 szt.

Słupki odgradzające z łańcuchem zestaw 6 szt. COSTWAY

Gdzie warto stosować słupki odgradzające z taśmą?

Dobra organizacja przestrzeni w miejscach, w których mamy do czynienia z dużą liczbą osób, to przede wszystkim usprawnienie ruchu oraz zapewnienie bezpieczeństwa, szczególnie w dobie epidemii, gdzie mamy do czynienia z koniecznością zachowania odpowiedniego odstępu i dystansu społecznego. W jakich miejscach takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej? 

  • Instytucje kulturalne

To doskonały sposób na uporządkowany ruch w takich instytucjach kulturalnych jak muzea, teatry czy kina.

  • Masowe Eventy

Takie elementy aranżacji przestrzeni to również świetny sposób zabezpieczenia imprez masowych, koncertów i wydarzeń sportowych. 

  • Obiekty usługowe

Słupki odgradzające sprawdzą się również w wielu obiektach usługowych, takich jak sklepy, hotele i restauracje. To doskonały sposób na wyznaczenie ścieżek dla klientów, którzy powinni stać w uporządkowanej kolejce, ale również wszędzie tam, gdzie musimy ograniczyć dostęp do pewnych przestrzeni.

  • Urzędy i banki

Słupki odgradzające to również doskonałe rozwiązanie w urzędach i bankach, czyli tam, gdzie musimy obsłużyć jednocześnie wielu klientów i możemy mieć do czynienia z kolejkami. 

  • Dworce i terminale 

Słupki odgradzające z taśmą są niezastąpionym sposobem organizacji przestrzeni podczas odprawy - na terminalach lotniskowych, dworcach kolejowych czy autobusowych. 

  • Imprezy targowe

Słupki z taśmą będą też doskonałą propozycją w przypadku imprez targowych. Z ich pomocą możesz zaaranżować przestrzeń i wyznaczyć miejsce do przejścia wszędzie tam, gdzie Ci na tym zależy. 

Słupki odgradzające z czarnymi taśmami

Słupki odgradzające z czarnymi taśmami COSTWAY

Jakie mamy rodzaje słupków odgradzających?

Najczęściej słupki wykonane są ze stali nierdzewnej i mają kolor srebrny lub czarny. Posiadają antypoślizgowe podstawy, które gwarantują dużą stabilność. Generalnie słupki odgradzające dzielimy na słupki z taśmąsłupki odgradzające ze sznurem lub słupki z łańcuchem. Czym różnią się te modele? 

  • Słupki z taśmą

Słupki z taśmą posiadają rozsuwane taśmy o różnej długości. Słupki te możesz więc rozstawiać w różnej odległości od siebie. Znajdziesz tu modele w wersji ostrzegawczej - z żółtą lub czerwoną taśmą. Odpowiednie głowice umożliwiają łączeniu słupków w różnych konfiguracjach. 

  • Słupki odgradzające ze sznurem

Słupki odgradzające ze sznurem to bardziej eleganckie rozwiązanie, które idealnie się sprawdzi podczas uroczystych eventów. W tym przypadku elegancki, pleciony sznur ma określoną długość, której nie można regulować.

  • Słupki odgradzające ze łańcuchem

Słupki odgradzające z łańcuchem to podobne rozwiązanie, tylko zamiast sznura zastosowano w tym przypadku łańcuch. 

Słupki odgradzające z czerwonym sznurem zestaw 4 szt.

Słupki odgradzające z czerwonym sznurem zestaw 4 szt. COSTWAY

 

Słupki odgradzające ze sznurem lub taśmą – doskonałe rozwiązanie na trudne czasy

Słupki odgradzające są bardzo funkcjonalne i pomogą Ci zaaranżować wiele różnych przestrzeni. Takie słupki mają elegancki i ponadczasowy wygląd, a ich prosta konstrukcja sprawia, że są bardzo praktyczne i mobilne. Ze względu na różne rodzaje słupków idealnie można je dopasować do wielu miejsc o różnym charakterze. Szeroki wybór kolorów taśm czy sznurów z powodzeniem można dobrać do konkretnych aranżacji oraz przeznaczenia. Słupki odgradzające to również ogromne ułatwienie organizacji przestrzeni w przypadku obostrzeń, które spotkały nas z powodu pandemii. Można dzięki nim uporządkować ruch w sklepach, lokalach usługowych, instytucjach i urzędach, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo klientom. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium