Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37733RE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
391,00 PLN
Opis produktu

Wyczynowa hulajnoga sportowa freestyle

Ciesz się freestyle'owymi trikami i skokami na naszej Pro Hulajnodze!

Ta pro hulajnoga jest przeznaczona do skate parku, jak również jazdy na ulicy, jest odpowiednia dla początkujących lub zaawansowanych zawodników w wieku 7 + i waży poniżej 100 kg. Dzięki aluminiowej kierownicy T o wysokiej wytrzymałości, wygodnemu hamulcowi nożnemu, 3-otworowemu zaciskowi blokującemu, systemowi kompresji HIC i wytrzymałym stalowym widelcom, które poprawiają bezpieczeństwo i zapobiegają pękaniu, możesz na niej swobodnie jeździć, skakać i wykonywać triki. Poza tym, hulajnoga sportowa jest wyposażona w koła PU z rdzeniem aluminiowym i łożyskami ABEC-9, które zapewniają świetne odbicie i amortyzację wstrząsów.

Profesjonalny design: Ta hulajnoga kaskaderska jest odpowiednia dla początkujących i zaawansowanych użytkowników do wykonywania fajnych trików w krytych i otwartych skateparkach na halfpipe'ach, railach, schodach, basenach i kickerach. Waży tylko 3,4 kg i można ją obciążyć do 100 kg, co jest idealne dla nastolatków i dorosłych w wieku 7+ do wykonywania skomplikowanych akrobacji, takich jak skoki, grindy, skręty i inne.

Kółka PU o wysokiej sprężystości z łożyskami ABEC-9: Hulajnoga pro jest wyposażona w wytrzymałe kółka PU o średnicy 110 mm z aluminiowymi rdzeniami, które są trwałe i odporne na odkształcenia, oraz precyzyjne łożyska ABEC-9, które zapewniają płynną i bezpieczną jazdę oraz znacznie poprawiają równowagę i stabilność. Na tylnym kole znajduje się hamulec nożny.

Świecący Aluminiowy Pokład: Hulajnoga jest zaprojektowana z szerokim podestem aluminium, 50,5*11cm, grubość 2,5cm, który może wytrzymać niesamowite sztuczki i wszelkie lądowania. Co ważniejsze, nie ex ist świecące naklejki, które mogą świecić w ciemności po ex pozowanie do słońca lub światła. ( Uwaga: Intensywność świecenia zależy od natężenia światła lub światła słonecznego).

Konstrukcja o dużej wytrzymałości: T-bar, podest i rdzeń koła są wykonane z wytrzymałego aluminium, zapewniając doskonałą stabilność, trwałość i dużą nośność 100 kg. Ponadto, mocne stalowe widelce zwiększają wytrzymałość i zapobiegają pękaniu.

System kompresji HIC i łatwy montaż: Hulajnoga jest wyposażona w niezawodny system kompresji HIC, który pochłania uderzenia podczas skoków i trików, a miękkie i wygodne uchwyty zapewniają to samo dla twoich rąk. Ponadto hulajnogę można łatwo i szybko rozłożyć, odkręcając 3 śruby zaciskowe.

Cechy

 • Uchwyty z TPE są antypoślizgowe, wygodne i bezpieczne.
 • Aluminiowy T-bar zapewnia doskonałą stabilność i trwałość
 • Odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych riderów do wykonywania fajnych trików
 • 3 zaciski śrubowe mocno blokują drążek i pozwalają na łatwy montaż
 • System kompresji HIC pochłania uderzenia i zapobiega złamaniom
 • Świecące naklejki mogą świecić w ciemności po wystawieniu na działanie słońca lub światła.
 • Kółka PU 110 mm z aluminiowymi rdzeniami są trwałe i pochłaniają wstrząsy.
 • Hamulec nożny na tylnym kole zapewnia bezpieczne i szybkie zatrzymanie w nagłych wypadkach.
 • Szeroki aluminiowy deck zapewnia wystarczającą ilość miejsca do lądowania dla trików i skoków
 • Łożyska ABEC-9 umożliwiają szybki, płynny i cichy obrót koła

Dane szczegółowe

Kolor: Czarny z metaliczno czerwonymi elementami

Materiał: Aluminium, PU, TPE, Stal

Wymiary całkowite: 69 x 55 x 82 cm

Rozmiar pokładu: 50,5 x 11cm

Waga: 3,4 kg

Obciążenie: 100 kg

Zakres wiekowy: 7+

W zestawie

 • 1 x Wyczynowa hulajnoga
 • 1 x instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski