Wczytuję dane...
Kod producenta: TL0400BK
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Wielofunkcyjny wózek transportowy

Nasz wielofunkcyjny wózek jest bardzo wygodny w obsłudze i przystosowany do robienia zakupów oraz podróży. Składa się i ma potrójne koła, specjalnie przystosowane do wchodzenia i schodzenia ze schodów. Przednie koła obracają się o 360° i można je zablokować, dostosowują się do każdego terenu. Uchwyt ma regulowaną wysokość w zależności od wymagań użytkownika. Możliwe jest, przekształcenie go w skrzynkę do przechowywania rzeczy.

Wielofunkcyjny: Wózek może być używany do transportu owoców i warzyw, a także ciężkich ładunków. Dodatkowo, może służyć jako stołek do sięgania wysoko umiejscowionych przedmiotów, a nawet krzesło do siedzenia oraz odpoczynku.

Składana konstrukcja: Składana konstrukcja pozwala przechowywać wózek w bagażniku, kącie lub w garażu. Waży tylko 4 kg, więc przenoszenie go nie stanowi większego problemu. Aby przekształcić wózek w skrzynię, należy go rozłożyć, a następnie zabezpieczyć.

Z potrójnymi kołami: posiada potrójne koła ułatwiające wchodzenie i schodzenie ze schodów. Aby zapewnić jak najdłuższe użytkowanie, zalecamy ustawienie wózka przed osobą podczas schodzenia ze schodów.

Obrotowe przednie koła 360° z hamulcem: Nie hałasują i łatwo zmieniają kierunek. Dodatkowo, można je zablokować za pomocą hamulca, zapobiegając ślizganiu się wózka, gdy nie jest używany.

Trwały materiał i duża nośność: Uchwyt ze stopu aluminium z 3 regulowanymi wysokościami dopasowuje się do wymagań użytkownika. Wykonany z odpornego na uderzenia PP wózek, utrzymuje duże obciążenia: do 40 kg przy przewożeniu różnych przedmiotów i do 75 kg jako krzesło.

Cechy:

  • Idealny do transportu i przechowywania przedmiotów, może być również używany jako krzesło lub stołek
  • Z potrójnymi kółkami ułatwiającymi poruszanie się po schodach
  • Koła obracające się o 360° i łatwa zmiana kierunku jazdy
  • Konstrukcja z hamulcami zapobiegającymi poruszanie się wózka
  • Można go złożyć, gdy nie jest używany
  • Zamek boczny umożliwiający przekształcenie go w skrzynię
  • Odporny na uderzenia, trwały PP o dużej nośności
  • Uchwyt ze stopu aluminium regulowany na 3 wysokościach

Dane szczegółowe

Kolor: czarny

Materiał: tworzywo PP, stop aluminium

Wymiary: 48 x 49,5 x 105,5 cm

Wymiary po złożeniu: 48 x 21,5 x 50,5 cm

Maksymalna nośność siedzenia: 75 kg

Maksymalna nośność wózka na zakupy: 40 kg

Waga: 4 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski