Wczytuję dane...
Kod producenta: EP23995DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
354,74 PLN
471,00 PLN
Oszczędzasz 116.26 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 460.99 PLN
Opis produktu

Wielofunkcyjny klimatyzator wolnostojący

Martwisz się upałami w lecie? Nasz cooler to idealny wybór na chłodne lato, ponieważ jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Zawiera różne funkcje w kompaktowej, energooszczędnej konstrukcji oferując duży przepływ chłodnego, wilgotnego, świeżego i czystego powietrza. Duża pojemność zbiornika na wodę - 7 L pozwala na długie użytkowanie bez konieczności ciągłego dolewania wody. Do dyspozycji są 3 tryby pracy kontrolujące przepływ i prędkość powietrza, które pozwalają dopasować pracę urządzenia do swoich potrzeb. 7,5-godzinny timer tworzy komfortowe warunki do spania. 4 uniwersalne koła i wbudowany uchwyt pozwalają na przemieszczanie klimatyzatora w dowolne miejsce. Idealnie nadaje się do sypialni, salonu, kuchni i biura. Dodatkowo ekran LED, przyciski dotykowe i pilot pozwalają na łatwe korzystanie z wszystkich opcji.

Klimatyzacja, nawilżacz i wentylator: To urządzenie z nawilżaczem, oczyszczaczem powietrza i klimatyzacją będzie Twoim idealnym sprzymierzeńcem na upalne lato. Dzięki dużemu przepływowi powietrza w trakcie chłodzenia ten klimatyzator w krótkim czasie chłodzi całe pomieszczenie, zwiększa wilgotność i oczyszcza powietrze.

3 regulowane tryby powietrza i 3 prędkości: Dzięki 3 trybom powietrza (normalny, naturalny, sen) i 3 prędkościom (wysoka, średnia, niska), ten klimatyzator dostosowuje się do Twoich potrzeb i różnych środowisk, takich jak dom czy biuro. Posiada również szeroki kąt oscylacji, a w efekcie szybko i równomiernie chłodzi.

Timer i duży zbiornik na wodę: 7,5-godzinny timer pozwala zaprogramować automatyczne wyłączenie, zapewniając komfortowe i chłodne warunki do spania. Zbiornik na wodę o pojemności 7 L chłodzi przez długi czas bez konieczności ciągłego dolewania wody. Dodatkowo zbiornik na wodę jest wyjmowany w celu czyszczenia.

Łatwa obsługa i zdalne sterowanie: Inteligentny panel dotykowy i ekran LED są łatwe w użyciu. Ponadto dzięki pilotowi można łatwo sterować klimatyzatorem bez konieczności wstawania z kanapy. Dzięki uniwersalnym kółkom i wbudowanemu uchwytowi, ten klimatyzator jest łatwy do przenoszenia.

Wydajny system: W porównaniu z klimatyzatorami wykorzystującymi ozon, nasz z systemem wodnym zapewnia bezpieczny przepływ chłodnego powietrza dla Twojej całej rodziny i nie szkodzi środowisku. Ponadto ma wysoką wydajność i pracuje z niską mocą 65 W, co pozwala oszczędzać energię.

Dane szczegółowe:

Biały: kolor

Materiał: ABS

Rozmiar produktu: 30 x 27 x 74 cm

Moc: 65W

Napięcie: 220-240V, 50-60Hz

Zegar: 0-7,5 godziny

Pojemność zbiornika na wodę: 7L

Ilość trybów prędkości powietrza: 3

Tryb powietrza: normalny/naturalny/uśpienia

Waga: 6,15 kg

Paczka zawiera:

1 x klimatyzator

2 x szuflady na lód

1 x instrukcje

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski